Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Budowa ulic Koralowej, Szafirowej i Stawki Denkowskie

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00180339
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00180339/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-04-08 08:28
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3b750ee4-a02e-454b-8e29-c90c4670c8b2
Identyfikator
6610003945
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

IDEA PROJEKT KAMIL RĘKAS, SEBASTIAN ZATORSKI SPÓŁKA JAWNABilcza, PL · lot 0
252 150 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00180339 z dnia 2025-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Budowa ulic Koralowej, Szafirowej
i Stawki Denkowskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrowiec Świętokrzyski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009834

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Głogowskiego 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.ostrowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.ostrowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3b750ee4-a02e-454b-8e29-c90c4670c8b2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Budowa ulic Koralowej, Szafirowej
i Stawki Denkowskie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3b750ee4-a02e-454b-8e29-c90c4670c8b2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00180339

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00492828

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Or.271.37.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 143827,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowy wyżej opisanej drogi, obejmującej swoim zakresem:
a) budowę nowej drogi w przekroju ulicznym tj. okrawężnikowana jezdnia o nawierzchni SMA szerokości 7,00 m, na odcinku o długości ok. 1200 m - od skrzyżowania z ulicą Szmaragdową do skrzyżowania z drogą powiatową – ul. J. Samsonowicza,
b) budowę skrzyżowania projektowanej drogi z ul. Szmaragdową,
c) budowę skrzyżowania projektowanej drogi z ul. Stawki Denkowskie,
d) budowę skrzyżowania projektowanej drogi z drogą powiatową – ul. Jana Samsonowicza,
e) budowę grawitacyjnego kanału sanitarnego,
f) budowę brakującego odcinka rozdzielczej sieci wodociągowej,
g) budowę dróg dla pieszych,
h) budowę dróg dla rowerów,
i) budowę zjazdów, wyjazdów i dróg dojazdowych do działek przyległych,
j) budowę kanalizacji deszczowej, studzienek i wpustów ulicznych,
k) budowę wydzielonego oświetlenia ulicznego w technologii LED,
l) budowę kanału technologicznego,
m) przebudowę ewentualnych kolizji z uzbrojeniem podziemnym.
2. Zakres zadania obejmuje: opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz z dokonaniem niezbędnych uzgodnień, uzyskaniem wymaganych przepisami warunków, zgód i opinii, uzyskanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia, uzyskanie prawomocnej decyzji ZRID, stabilizacja w terenie punktów granicznych nowoprojektowanego pasa drogowego, opracowanie inwentaryzacji gruntów przejętych z mocy prawa na dzień wydania decyzji ZRID, opracowanie dokumentacji przetargowej.

Dokumentacja będzie realizowana na podstawie przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 2003r. o szczególnych zasadach przygotowywania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (t.j. Dz.U. z 2024r. poz.311).

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 252150,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 351780,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 252150,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: IDEA PROJEKT Kamil Rękas, Sebastian Zatorski SP. J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 366646632

7.3.3) Ulica: Rubinowa 6

7.3.4) Miejscowość: Bilcza

7.3.5) Kod pocztowy: 29-026

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 252150,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 430 dni

2025-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi