PROFESJONALNY KONTRAKT O UPRAWIANIE PIŁKI NOŻNEJ W BARWACH CHKS SP. Z O. O. Z ZAWODNIEKIEM FRYDERYKIEM MISZTALEM
Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00453752
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00453752/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-12 10:07
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a761b36-293a-4141-bbd6-4a231cc66b27
- Identyfikator
- 5632449085
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00453752 z dnia 2024-08-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
PROFESJONALNY KONTRAKT O UPRAWIANIE PIŁKI NOŻNEJ W BARWACH CHKS SP. Z O. O. Z ZAWODNIEKIEM FRYDERYKIEM MISZTALEM
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.
1.3.) Oddział zamawiającego: Chełmski Klub Sportowy Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5632449085
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Graniczna 2A
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chkschelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://chelmianka.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sportowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PROFESJONALNY KONTRAKT O UPRAWIANIE PIŁKI NOŻNEJ W BARWACH CHKS SP. Z O. O. Z ZAWODNIEKIEM FRYDERYKIEM MISZTALEM2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a761b36-293a-4141-bbd6-4a231cc66b27
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453752
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie zostało udzielone po przeprowadzeniu postępowania z wolnej ręki, na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 1 a i b Ustawy PZP. Zamawiający obiektywne i rzetelne ustalił, czy w danej sytuacji w odniesieniu do określonego zamówienia istnieją alternatywni wykonawcy, którzy mogliby potencjalnie zrealizować zamówienie. Zawodnik. Zawodnik posiada doświadczenie w rozgrywkach III Ligi. Zawodnik jest uniwersalny, mogący zagrać na pozycji defensywnego pomocnika, środkowego pomocnika lub prawego obrońcy. Zawodnik bardzo dobrze wyszkolony technicznie, z dobrym przeglądem pola, uderzeniem, wizją gry i rozegraniem. Zawodnik w swojej karierze nie doznał poważnej kontuzji kończyn dolnych. Zawodnik w wieku lat 18 w doskonałej kondycji fizycznej i sportowej. Zawodnik w poprzednim sezonie w rozgrywkach III ligi wystąpił w 14 spotkaniach, w których zdobył 2 bramki. Ponadto zawodnik wystąpił w 19 spotkaniach CLJ u-19, przyczyniając się do zdobycia ze swoim zespołem mistrzostwa Polski w tej kategorii.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 20/2024/WR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 840000 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 74721,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest profesjonalne uprawianie piłki nożnej w barwach ChKS Sp. z o. o., w szczególności uczestniczenie w zajęciach treningowych, spotkaniach, odprawach i obozach Zespołów, do których zostanie przydzielony Zawodnik decyzją ChKS Sp. z o. o., a także do reprezentowania barw ChKS Sp. z o. o. jako zawodnik w rozgrywkach piłkarskich (w tym w szczególności w krajowych rozgrywkach ligowych, pucharowych lub w rozgrywkach międzynarodowych) oraz w meczach towarzyskich (w tym sparingach czy meczach kontrolnych), w których ChKS Sp. z o. o. uczestniczy, oraz do spełnienia innych zobowiązań określonych w Kontrakcie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 92600000-7 - Usługi sportowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92620000-3 - Usługi w zakresie sportu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fryderyk Misztal
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 000000000
7.3.3) Ulica: Brzozowa 5
7.3.4) Miejscowość: Wejherowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73467,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2024-07-17 do 2025-06-30| 2024-08-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |