Zakup wraz z dostawą 6 szt. rębaków w podziale na 5 zadań
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00381777
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-25 12:39
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7262276617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Rębarki
Wykonawcy
5 przyznanych
'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
80 442 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
80 442 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
80 442 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
80 442 PLN'TEKNAMOTOR' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, PL
160 884 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.