Modernizacja bloku nr 3 na potrzeby Oddziału Klinicznego Pediatrii

Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00381802
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00381802/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-25 12:44
Lokalizacja
Bytom, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2917d43f-2491-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
6262511259
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania elektrycznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00381802 z dnia 2024-06-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja bloku nr 3 na potrzeby Oddziału Klinicznego Pediatrii

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Specjalistyczny nr 2 w Bytomiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270235892

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Batorego 15

1.5.2.) Miejscowość: Bytom

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szpital2.bytom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital2.bytom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=bde6788f-05e9-4b6f-81db-d11f6aa21489

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja bloku nr 3 na potrzeby Oddziału Klinicznego Pediatrii

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2917d43f-2491-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00381802

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00035181/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacja bloku nr 3 na potrzeby Oddziału Klinicznego Pediatrii

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dofinansowanie z Urzedu Marszałkowskiego

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00357164

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 14/14PN/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn: Modernizacja bloku nr 3 na potrzeby Oddziału Klinicznego Pediatrii – etap II
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Wykonanie prac zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 2 do SWZ
2. Zakres prac objętych postępowaniem.

Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest remont pomieszczeń oddziału pediatrii we fragmencie - cześć parteru – izba przyjęć i części piwnic - szatnie
POLEGAJĄCA NA:
1. Demontażu części istniejących ścian wewnętrznych, działowych wraz z drewnianą stolarką drzwiową we fragmencie
- zg. z załączonymi rysunkami arch.-bud.
2. Demontażu istniejących urządzeń „białego montażu”, w tym:
- Zlewów
- Umywalek
- Misek wc
- Brodzików prysznicowych
3. Demontażu istniejących warstw posadzkowych
4. Demontażu istniejących instalacji wewnętrznych: elektrycznych i sanitarnych – we fragmencie - zg. z załączonymi rysunkami branżowymi
5. Demontażu istniejącej stolarki drzwiowej – we fragmencie - zg. z załączonymi rysunkami arch.-bud.
6. Demontażu istniejącej stolarki okiennej wewnętrznej – drewnianej
7. Montażu nowych ścian działowych – wewnętrznych / uzupełnień istniejących ścian – jako gipsowo-kartonowej na stelażach systemowych
8. Wykonaniu nowych instalacji elektrycznych, sanitarnych i niskoprądowych
9. Montażu sufitów podwieszanych - zg. z załączonymi rysunkami
10. Montażu urządzeń „białego montażu”, w tym:
- Zlewów
- Umywalek
- Misek wc
- Brodzików prysznicowych
11. Montażu stolarki okiennej – wewnętrznej / PVC
12. Montażu drzwi wewnętrznych, w tym:
- PVC
- PVC – z przeszkloną częścią górną
- Alu – jedno i dwuskrzydłowych / p. poż
13. Wykonaniu nowych warstw posadzkowych wraz z niezbędnymi warstwami w tym:
- PVC / warstwa wyrównawcza
- Płytek ceramicznych / zaprawa klejowa
14. Montażu wewnętrznych żaluzji PVC

Na przedstawionym rysunku dookreślony jest zakres prac do wykonania w ramach postępowania.
Prace remontowe izby przyjęć obejmują obszar zaznaczony linią przerywaną, jak również obszary oznaczone linią zieloną i literami:
Litera A – pomieszczenie istniejącej toalety
Literą B - Przebudowa istniejącej toalety według schematu dołączonego do dokumentacji
Litera C - Wykonanie nowej łazienki dla niepełnosprawnych z pełnym wyposażeniem obejmującym zarówno ceramikę, lustra i dozowniki , biały montaż i uchwyty dla niepełnosprawnych
Litera. D - Przegroda przeciwpożarowa z drzwiami EI 30. Zamawiający wymaga przesunięcia przegrody do zaznaczonej linii podwójne i przerywanej.

Remont szatni na poziomie przyziemia. – Ok. – 183 m2. Ilość osób korzystających z szatni 80.Szatnie należy wyremontować zgodnie z załączoną koncepcją . Prace obejmują obszar istniejących pomieszczeń szatni dla pracowników, szatni dla studentów i pomieszczeń kuchni mlecznej. Prace remontowe obejmują prace budowlane, instalację elektryczną, instalację wod.-kan., system ppoż., jak również instalacje wentylacji grawitacyjną z wypustami poza ścianę budynku zgodnie z obszarem zaznaczonym na koncepcji remontowej.

Przedmiar obejmuje obszar zaznaczony linią przerywaną zgodnie z projektem, natomiast należy uwzględnić w wycenie wszystkie dodatkowe pomieszczenia - prace zaznaczone punktami od A do D.

Zamawiający wymaga wykonania fartuchów przy umywalkach i zlewozmywakach itp.. W miejsce projektowanych odpływów liniowych w prysznicach wymaga zastosowania brodzików z kabiną – nie dotyczy to łazienek dla osób niepełnosprawnych.
W ramach prac należy zakupić i zamontować również wyposażenie jak na rysunkach projektowych – wc z myjką-dezynfekatorem, zabudowa meblowa w miejscu montażu zlewozmywaków, dozowników na mydło w płynie, środki dezynfekcyjne, podajniki na ręczniki, kosze na śmieci jak również tabliczki informacyjne dla poszczególnych pomieszczeń .
Wszelkie kolizje z istniejącą instalacją C.O należy usunąć i przebudować.
Każdy punkcie przyłączenia wodnego musi być wyposażony w zawory odcinające. Zamawiający wymaga aby lampy były wykonane w technologii ledowej a 6 lamp zostało wyposażone w czujniki ruchu i zmierzchu – miejsce montażu do uzgodnienia z Zamawiającym na etapie montażu.
Wykonawca zobowiązany jest do dostosowania istniejącej instalacji sieci komputerowej i sieci internetowej uwzględniając nowe pomieszczenia.

UWAGA
Do wyceny należy brać pod uwagę tylko pozycje w w załączonych przedmiarach dotyczące izby przejęć ( parter) i dodatkowo zaznaczone na rysunkach pomieszczenia A,B,C,D wraz z pomieszczeniami szatni należy wycenić indywidualnie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2024-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane