Modernizacja Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Janasa 28 w Rudzie Śląskiej
MIASTO RUDA ŚLĄSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00382310
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00382310/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-25 14:22
- Lokalizacja
- Ruda Śląska, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6821000-fbbc-11ee-b016-82aaee56c84c
- Identyfikator
- 6412532399
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00382310 z dnia 2024-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Janasa 28 w Rudzie Śląskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RUDA ŚLĄSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miasta Ruda Śląska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Jana Pawła II 6
1.5.2.) Miejscowość: Ruda Śląska
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-709
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 244 90 94
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ruda-sl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rudaslaska.bip.info.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rudaslaska.logintrade.net/zapytania_email,162767,182d641b8c5292843426c9b14048a850.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Janasa 28 w Rudzie Śląskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6821000-fbbc-11ee-b016-82aaee56c84c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00382310
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031048/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.35 Termomodernizacja budynku MDK przy ul. Janasa 28
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00288992
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AP.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2676138,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres prac do wykonania obejmuje realizację robót w całości wskazaną w dokumentacji budowlano-wykonawczej:
-- wykonanie robót demontażowych i przygotowawczych w tym szczegółowa inwentaryzacja dekoracyjnych elementów wystroju elewacji (gzymsy, płyciny)
- wykonanie wymiany okuć dylatacyjnych poszczególnych części budynku na okucia z blachy stalowej ocynkowanej o gr. 0,5-0,6mm powlekanej farbami polierstrowymi w kolorze jak projektowane obróbki
- wykonanie nowych warstw pokrycia dachowego,
- wykonać nowych warstw dociepleniowych ze styropapy na dachach dobudówek,
- wykonanie nowych obróbek blacharskich oraz orynnowania,
- wykonanie remontu wszystkich kominów wraz z wymianą wywiewek, wymiana rur wywiewno-napowietrzających,
- wykonanie demontażu i ponownego montażu instalacji alarmowej i monitoringu,
- wykonanie montażu daszku nad wejściem od strony zachodniej,
- wykonanie przesunięcia kratek wentylacyjnych wentylacji mechanicznej w ścianach po dociepleniu,
- wykonanie demontażu i ponownego montażu nowego oświetlenia zewnętrznego
( zgodnie z projektem technicznym branży elektrycznej ),
- wykonanie zabezpieczenia elementów stalowych ściągów,
- wykonanie wycięcia ankra w oknach Sali widowiskowej oraz ramy konstrukcyjnej zgodnie z projektem technicznym,
- wykonanie wewnątrz budynku montażu szyny na kotarę,
- montaż nowej stolarki okiennej i drzwiowej,
- izolację pionową przeciwwilgociową ścian piwnic i ścian fundamentowych ,
- przebudowę okablowania i skrzynek elektrycznych,
- wykonać nową instalację odgromową w rurach ochronnych wraz z odtworzeniem poziomów uziomu otokowego,
- wykonać ocieplenie ścian zewnętrznych wełną mineralną niepalną ponad terenem zgodnie z obowiązującymi przepisami p.poż.,
- wykonać docieplenie stropu budynku głównego nad salą widowiskową
- wykonać docieplenie dachów budynku jednokondygnacyjnego
- wykonać zamontowanie nowych parapetów z blachy powlekanej
- ułożenie tynku wykończeniowego
- wykonać remont schodów zewnętrznych , obłożenie płytami granitowymi groszkowanymi i stopnicami granitowymi ryflowanymi, antypoślizgowymi i wykonać remont istniejącej balustrady,
- wykonać montaż nowej wycieraczki,
- wykonać remont istniejącej pochylni wraz z balustrada,
- oczyścić murki z cegły klinkierowej przy pochylni,
- wykonać zabezpieczenie powierzchni zewnętrznych przed wodą rozbryzgową – - wykonać odtworzenie istniejącego chodnika po pracach izolacyjnych,
- odtworzyć elementy towarzyszące (instalacji odgromowej, tablic, oświetlenia zewnętrznego, monitoringu, instalacji alarmowej itp),
- wykonać montaż nowych daszków nad wejściami,
- wykonać montaż kolców na gołębie,
- wykonać orynnowanie, rur spustowych zakończonych osadnikami ( geigerami ) i obróbek blacharskich,
- wykonać kolorystykę elewacji według rysunków kolorystyki,
- wykonać zagospodarowanie terenu przylegającego do budynku,
- wykonać montaż projektowanych lamp,
- wykonać prace budowlane wewnątrz pomieszczeń budynku po prowadzonych pracach związanych z wymianą instalacji elektrycznej ( uzupełnianie tynków na ścianach i sufitach, malowanie ścian i sufitów oraz montaż nowych płyt akustycznych na ścianach ),
- wywieźć powstałe odpady po demontażach,
- wykonać prace porządkowe mające na celu doprowadzenie obiektu do stanu pierwotnego,
- wykonać roboty pomocnicze i towarzyszące.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45442110-1 - Malowanie budynków
45431000-7 - Kładzenie płytek
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2800000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3936000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2800000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo Budowlany Zdzisław Olczyk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon nr: 270528039
7.3.3) Ulica: 11 Listopada51
7.3.4) Miejscowość: Zabrze
7.3.5) Kod pocztowy: 41-807
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2800000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Termin wykonania zamówienia: do 5 miesięcy od dnia przekazania terenu budowy.2. Inwestycja współfinansowana jest ze środków z Rządowego Programu Polski Ład oraz z dotacji GZM.
| 2024-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |