Modernizacja dróg powiatowych o nawierzchni gruntowo-żwirowej na terenie gminy Dźwierzuty, gminy Pasym i gminy Jedwabno
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZCZYTNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00382341
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00382341/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-25 14:29
- Lokalizacja
- Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d98f273-1c11-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 7451599008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00382341 z dnia 2024-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg powiatowych o nawierzchni gruntowo-żwirowej na terenie gminy Dźwierzuty, gminy Pasym i gminy Jedwabno
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZCZYTNIE
1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja drogowo-mostowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751183
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krzysztofa Mrongowiusza 2
1.5.2.) Miejscowość: Szczytno
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 89624 07 36
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zdp.szczytno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zdp.szczytno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9329351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg powiatowych o nawierzchni gruntowo-żwirowej na terenie gminy Dźwierzuty, gminy Pasym i gminy Jedwabno2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d98f273-1c11-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00382341
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00078134/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja dróg powiatowych o nawierzchni gruntowo-żwirowej na terenie gminy Dźwierzuty, gminy Pasym i gminy Jedwabno
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00340481
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DM.272.5.2024.RB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 612731,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją dróg powiatowych o nawierzchni gruntowo-żwirowej na terenie gminy Dźwierzuty, gminy Pasym i gminy Jedwabno .2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie: przedmiaru robót, specyfikacji technicznej, ustaleń SWZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną oraz postanowieniami umowy.
3. Inwestycje podzielono na 3 części (zadanie 1, zadanie 2, zadanie 3). W zakres inwestycji wchodzi wykonanie niżej wymienionych prac:
Zadanie 1 - Modernizacja dróg powiatowych o nawierzchni gruntowo-żwirowej na terenie gminy Dźwierzuty
a) 1492N Szczepankowo – Targowo lok 4+000 – 8+800
- warstwa górna podbudowy z kruszyw naturalnych
- roboty remontowe - frezowanie nawierzchni tłuczniowe
- profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonane mechanicznie
b) 1488N dr. kraj. nr 57 Popowa Wola lok 0+000 – 1+920, lok 2+230-3+130
- warstwa górna podbudowy z kruszyw naturalnych
- roboty remontowe - frezowanie nawierzchni tłuczniowe
- profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonane mechanicznie
4. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w:
a. dokumentacji, która stanowi załącznik nr 13 do SWZ
b. wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 10 do SWZ
c. przedmiarze robót, który stanowi załącznik nr 12 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 276801,30 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją dróg powiatowych o nawierzchni gruntowo-żwirowej na terenie gminy Dźwierzuty, gminy Pasym i gminy Jedwabno .2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie: przedmiaru robót, specyfikacji technicznej, ustaleń SWZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną oraz postanowieniami umowy.
3. Inwestycje podzielono na 3 części (zadanie 1, zadanie 2, zadanie 3). W zakres inwestycji wchodzi wykonanie niżej wymienionych prac:
Zadanie 2 - Modernizacja dróg powiatowych o nawierzchni gruntowo-żwirowej na terenie gminy Pasym
a) 1464N Olsztyn-Prejłowo-Grzegrzółki-Dzierzki (dr. kraj. nr 58) lok 33+520-39+020
- roboty remontowe - frezowanie nawierzchni tłuczniowe
- profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonane mechanicznie
b)1474N dr. kraj nr 53 – Krzywonoga – Tylkowo – Burdąg – Nowy Dwór (dr. nr 1464N) lok 9+300 – 10+800
- roboty remontowe - frezowanie nawierzchni tłuczniowe
- profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonane mechanicznie
c) 1480N Waplewo – Jurgi lok 3+350 – 4+050
4. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w:
a. dokumentacji, która stanowi załącznik nr 13 do SWZ
b. wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 10 do SWZ
c. przedmiarze robót, który stanowi załącznik nr 12 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 125658,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją dróg powiatowych o nawierzchni gruntowo-żwirowej na terenie gminy Dźwierzuty, gminy Pasym i gminy Jedwabno .2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie: przedmiaru robót, specyfikacji technicznej, ustaleń SWZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną oraz postanowieniami umowy.
3. Inwestycje podzielono na 3 części (zadanie 1, zadanie 2, zadanie 3). W zakres inwestycji wchodzi wykonanie niżej wymienionych prac:
Zadanie 3 - Modernizacja dróg powiatowych o nawierzchni gruntowo-żwirowej na terenie gminy Jedwabno
a) 1480N Waplewo – Jurgi lok 1+200 -3+350
- roboty remontowe - frezowanie nawierzchni tłuczniowe
- warstwa górna podbudowy z kruszyw naturalnych
- profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonane mechanicznie
4. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w:
a. dokumentacji, która stanowi załącznik nr 13 do SWZ
b. wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 10 do SWZ
c. przedmiarze robót, który stanowi załącznik nr 12 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 95696,50 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęły żadne oferty
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta złożona przez wykonawcę przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie wpłynęły żadne oferty
| 2024-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |