Remont budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Łukowie przy ul. Czerwonego Krzyża 4
POWIAT ŁUKOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00382420
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00382420/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-25 14:47
- Lokalizacja
- Łuków, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f9f2e4f3-12aa-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8251998135
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00382420 z dnia 2024-06-25 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Łukowie przy ul. Czerwonego Krzyża 4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁUKOWSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581825
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Piłsudskiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Łuków
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@starostwolukow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlukowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatlukowski.ezamawiajacy.pl/pn/powiatlukowski/demand/158938/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Łukowie przy ul. Czerwonego Krzyża 42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f9f2e4f3-12aa-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00382420
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025184/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Łukowie przy ul. Czerwonego Krzyża 4
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00325676
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Remont budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Łukowie przy ul. Czerwonego Krzyża 4”
Przedmiotem zamówienia jest:
a) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej w celu dokonania odpowiedniego zgłoszenia robót budowlanych (art. 30 Prawo budowlane),
b) uzyskanie niezbędnych decyzji, pozwoleń, wymaganych opinii, w tym Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, uzgodnień i sprawdzeń rozwiązań projektowych w zakresie wynikającym z przepisów,
c) sporządzenie przedmiaru robót,
d) sporządzenie szczegółowego kosztorysu,
e) uzyskanie i przekazanie Zamawiającemu niezbędnej dokumentacji dotyczącej odbioru przedmiotu zamówienia,
f) wykonanie robót budowlanych na podstawie sporządzonej dokumentacji.
Prace budowlane związane z wykonaniem zadania:
a) odnowienie fasady i elewacji budynku oraz uzupełnienie tynków i okładzin architektonicznych – gzymsów, albo ich całkowite odtworzenie z uwzględnieniem zaleconej kolorystyki;
b) wymiana stolarki drzwiowej (drzwi zewnętrzne i drzwi techniczne do kotłowni) i okiennej na stolarkę o współczynniku przenikania ciepła zgodnym z obowiązującymi przepisami i normami PN,
c) wymiana parapetów zewnętrznych,
d) przebudowa instalacji elektrycznej, w tym tablicy rozdzielczej,
e) ewentualna przebudowa kablowej linii nN kolidującej z remontem elewacji, wraz z uporządkowaniem kabli znajdujących się na elewacji,
f) wykonanie przeciwpożarowego wyłącznika prądu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45410000-4 - Tynkowanie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45262110-5 - Demontaż rusztowań
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45321000-3 - Izolacja cieplna
45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
45442110-1 - Malowanie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2024-06-25 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |