Wykonanie oraz dostawa folderów promocyjnych dla Gminy Lublin - Folder turystyczny PL – 5 000 szt. i Folder młodzieżowy PL – 5 000 szt.
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00382850
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-26 08:24
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi drukowania i powiązane
Wykonawcy
1 przyznane
POLIGRAFIA "BRO-KAL" MARCIN KALETA, AGNIESZKA BROŻYNA S.C.Masłów, PL
17 010 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.