Modernizacja boiska sportowego w miejscowości Kromolin i Szczepów w ramach zadania inwestycyjnego modernizacja infrastruktury sportowej i społecznej na terenie gminy Żukowice
GMINA ŻUKOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00382885
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00382885/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-26 08:36
- Lokalizacja
- Żukowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3f4c8c26-039b-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
- Identyfikator
- 6931940582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00382885 z dnia 2024-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska sportowego w miejscowości Kromolin i Szczepów w ramach zadania inwestycyjnego modernizacja infrastruktury sportowej i społecznej na terenie gminy Żukowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻUKOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647386
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ŻUKOWICE 148
1.5.2.) Miejscowość: Żukowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-231
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 831 42 41
1.5.8.) Numer faksu: 76 831 41 49
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zukowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.zukowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zukowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska sportowego w miejscowości Kromolin i Szczepów w ramach zadania inwestycyjnego modernizacja infrastruktury sportowej i społecznej na terenie gminy Żukowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f4c8c26-039b-11ef-b21f-3ab44b58c1d6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00382885
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036056/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja boiska sportowego w miejscowości Kromolin i Szczepów w ramach zadania inwestycyjnego modernizacja infrastruktury sportowej i społecznej na terenie gminy Żukowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00303371
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGNiOŚ.271.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 781026,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Modernizacja boiska sportowego w miejscowości Kromolin i Szczepów w ramach zadania inwestycyjnego modernizacja infrastruktury sportowej i społecznej na terenie gminy Żukowice. Na przedmiot zamówienia składają się poniższe zakresy prac (robót):
A. Modernizacja boiska w miejscowości Szczepów na dz. nr 525/22, obręb Kromolin, gm. Żukowice
Prace swym zakresem obejmują m. in.: wykonanie korytowania terenu pod inwestycję, wykonanie podbudowy, wykonanie nawierzchni trawiastej syntetycznej oraz montaż elementów sportowych i małej architektury.
Ponadto w ramach zadania należy wykonać dojścia do boiska o nawierzchni z kostki betonowej.
Wykonanie prac musi być zgodne z załączoną do SIWZ dokumentacją oraz przedmiarami.
Po zakończeniu prac należy wykonać i przedłożyć pełną inwentaryzację powykonawczą.
UWAGA!!! Załączona dokumentacja obejmuje swym zakresem całe zagospodarowanie terenu w m. Szczepów. Zamawiający wskazuje, iż przedmiotem niniejszego zamówienia objęte są tylko prace związane z remontem boiska oraz dojść do boiska o nawierzchni z kostki betonowej - wykonawca powinien odnieść się jedynie do zakresu określonego w przedmiarze robót.
WAŻNE:
Na terenie objętym inwestycją zlokalizowane jest stanowisko archeologiczne oznaczone nr 11/67/67-17, dlatego wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia badań archeologicznych po uprzednim uzyskaniu pozwolenia Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
B. Modernizacja boiska w miejscowości Kromolin wraz z częścią elektryczną na dz. nr 533/14, obręb Kromolin, gm. Żukowice
Prace swym zakresem obejmują m. in.: demontaż i rozbiórkę istniejących elementów wyposażenia sportowego, wykonanie korytowania terenu pod inwestycję, wykonanie podbudowy, wykonanie nawierzchni trawiastej syntetycznej oraz montaż elementów sportowych i małej architektury.
Projekt obejmuje również wykonanie dojść do boiska z nawierzchni mineralnej w kolorze beżowym z podbudową z kruszywa łamanego, podsypką z piasku kopalnego i warstwą odsączająca z pisaku lub pospółki.
Ponadto w ramach zadania należy wykonać część elektryczną, tj. min.: montażu słupów oświetleniowych i opraw.
Wykonanie prac zgodnie z załączoną do SWZ dokumentacją i przedmiarami.
Po zakończeniu prac należy wykonać i przedłożyć pełną inwentaryzację powykonawczą.
UWAGA!!!! Załączona dokumentacja obejmuje swym zakresem całe zagospodarowanie terenu w m. Kromolin. Zamawiający wskazuje, iż przedmiotem niniejszego zamówienia objęte są tylko prace związane z remontem boiska oraz części związanej z branżą elektryczną. - wykonawca powinien odnieść się jedynie do zakresu określonego w przedmiarze robót.
WAŻNE:
Przedmiar nie obejmuje prac związanych z ustanowieniem stref ochronnych dla drzew zabezpieczenia systemów korzeniowych przed wysychaniem. Wykonawca w kosztorysie ofertowym powinien uwzględnić koszty związane z ustanowieniem stref ochronnych dla drzew znajdujących się w pobliżu miejsca prowadzenia prac, czy też uwzględnienia kosztów zabezpieczenia systemów korzeniowych - zgodnie z warunkami wskazanymi w decyzji Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w decyzji nr 176/2024 z dnia 21.02.2024 r. (L/Z.5142.2.2024.JW).
Wymagania dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia:
A. Wykonawca jest zobowiązany, do wykonania z należytą starannością wszelkich robót i czynności niezbędnych dla zrealizowania przedmiotu umowy.
B. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa oraz przedmiary robót stanowiące integralną część specyfikacji warunków zamówienia. Załączone przedmiary robót służą wyłącznie celom informacyjno-pomocniczym. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia przedmiaru robót z projektem wykonawczym oraz stanem rzeczywistym na miejscu wykonania robót.
C. Wykonawca przed złożeniem oferty zobowiązany jest do zapoznania się z zakresem robót na miejscu ich wykonania.
D. Wykonawca będzie obowiązany przed wbudowaniem do okazania zastosowanych materiałów Zamawiającemu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 852731,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 934673,86 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 852731,12 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Leszak Kułak - Budownictwo Sportowe. Inżynieria krajobrazu
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 210007169
7.3.3) Ulica: Lawendowa 1
7.3.4) Miejscowość: Skwierzyna
7.3.5) Kod pocztowy: 66-440
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 852731,12 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |