Remont ścian w budynku przy ul. Żytnia 39
Uniwersytet w Siedlcach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00383397
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00383397/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-26 10:44
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-55316085-19bc-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 8210014490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00383397 z dnia 2024-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ścian w budynku przy ul. Żytnia 39
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet w Siedlcach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001471
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konarskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25 643 19 35
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: monika.wachnikowska@uws.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uws.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uws-edu.logintrade.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ścian w budynku przy ul. Żytnia 392.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55316085-19bc-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00383397
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00338294
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.290.27.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 98157,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu /malowanie/ ścian sal seminaryjnych Wydziału Nauk Humanistycznych zlokalizowanych przy ul. Żytniej 39 w Siedlcach.
Wykaz pomieszczeń:
1 – 2.1 SALA SEMINARYJNA
2 – 2.3 SALA SEMINARYJNA
3 – 2.7 SALA SEMINARYJNA
4 – 2.8 SALA SEMINARYJNA
5 – 2.9 SALA SEMINARYJNA
6 – 2.10 SALA SEMINARYJNA
7 - 2.11 SALA SEMINARYJNA
8 - 2.12 SALA SEMINARYJNA
9 - 2.13 SALA SEMINARYJNA
10 – 2.14 SALA SEMINARYJNA
11 – 2.15 SALA SEMINARYJNA
12 - 2.16 SALA SEMINARYJNA
13 - 2.27 SALA SEMINARYJNA
14 - 2.28 SALA SEMINARYJNA
2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie remontu /malowanie/ ścian sal seminaryjnych Wydziału Nauk Humanistycznych zlokalizowanych przy ul Żytniej 39 w Siedlcach.
W ramach przedmiotowego zadania zostanie wykonane:
zabezpieczenie podłogi tekturą budowlaną i folią;
przygotowanie podłoża, w tym: naprawa ubytków i pęknięć w ścianach, szpachlowanie, gruntowanie;
dwukrotne malowanie ścian, wnęk, farbą dyspersyjną akrylową,
- posprzątanie pomieszczeń po malowaniu, wywóz odpadków.
3. Charakterystyka farby:
Kolor biały, powierzchnia matowa, możliwość doboru koloru wg próbnika np. NCS S 0500N (biały)
Typ: dyspersyjna farba akrylowa,
Cechy: matowy wygląd z odpornością na czyszczenie, mocna powłoka odporna na
zabrudzenia umożliwiająca łatwe czyszczenie,
klasa odporności powłoki zgodnie z normą PN-EN 13300:2002. – klasa min.2.
4. Przy malowaniu powierzchni wewnętrznych temperatura nie powinna być niższa niż +8°C.
W czasie malowania niedopuszczalne jest napowietrzanie malowanych powierzchni ciepłym powietrzem z przewodów wentylacyjnych i urządzeń grzewczych.
Należy stosować się do zaleceń producenta farby co do ilości warstw i sposobu nakładania.
Powłoki z farb powinny być niezmywalne przy zastosowaniu środków myjących i dezynfekujących, barwa powłok powinna być jednolita bez smug, plam i śladów pędzla.
Szczegółowy zakres prac określa załącznik do SWZ - Przedmiar robót - zał. 1
Zamawiający wymaga, aby wykonane roboty budowlane objęte przedmiotem zamówienia objęte były co najmniej 5-letnim okresem gwarancji, liczonym od dnia bezusterkowego odbioru końcowego i podpisania protokołu odbioru (wydłużenie okresu gwarancji jest jednym z kryteriów oceny ofert)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39114,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 67035,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39114,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nierówno pod sufitem Agnieszka Majewska,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 952-197-88-36
7.3.3) Ulica: ul Zacisze 3F/2,
7.3.4) Miejscowość: Błonie
7.3.5) Kod pocztowy: 05-870
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39114,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wybrany Wykonawca prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą.| 2024-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |