Odtworzenie oznakowania poziomego w technologii grubowarstwowej na drogach powiatowych Powiatu Ostrołęckiego
Zarzad Dróg Powiatowych w Ostrołęce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00383711
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00383711/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-26 11:52
- Lokalizacja
- Ostrołęka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d82afc2d-180a-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 7581838894
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00383711 z dnia 2024-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odtworzenie oznakowania poziomego w technologii grubowarstwowej na drogach powiatowych Powiatu Ostrołęckiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Ostrołęce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550670938
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lokalna 2
1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 29 769 49 20
1.5.8.) Numer faksu: +48 769 49 28
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdpoka@zdp.ostroleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.ostroleka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9296481.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarzadzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Odtworzenie oznakowania poziomego w technologii grubowarstwowej na drogach powiatowych Powiatu Ostrołęckiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d82afc2d-180a-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00383711
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00025317/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Wykonanie oznakowania poziomego dróg powiatowych na terenie Powiatu Ostrołęckiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00334081
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.252.I.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 242583,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Odtworzenie oznakowania poziomego w technologii grubowarstwowej na
drogach powiatowych Powiatu Ostrołęckiego
Zamówienie obejmuje:
-Odtworzenie oznakowania poziomego.
Wykonanie oznakowania grubowarstwowego strukturalnego chemoutwardzanego na drodze powiatowej nr 2519W Kadzidło - Łyse - Łączki - gr. województwa od km 3+196 do km 6+731,
-Odtworzenie oznakowania poziomego.
Wykonanie oznakowania grubowarstwowego strukturalnego chemoutwardzanego na drodze powiatowej nr 2559W Zamość - Gostery - granica województwa - (Głębocz) od km 0+020 do km 0+730,
- Odtworzenie oznakowania poziomego.
Wykonanie oznakowania grubowarstwowego strukturalnego chemoutwardzanego na drodze powiatowej na 2578W Brodowe Łąki - Baranowo od km 6+860 do km 11+298,
-Mechaniczne frezowanie istniejącego oznakowania poziomego na drodze powiatowej nr 2538W Ostrołęka - Białobiel - Durlasy od km 2+564 do km 2+615 w msc. Białobiel,
-Wykonanie oznakowania poziomego grubowarstwowego strukturalnego chemoutwardzanego na drodze powiatowej na drodze powiatowej nr 2538W Ostrołęka - Białobiel - Durlasy od km 2+564 do km 2+615 w msc. Białobiel.
2. Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawierają: przedmiar robót i specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149776,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 196492,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149776,31 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE DROGOWNICTWA Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 593-22-21-073
7.3.3) Ulica: Woskrzenice Duże
7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska
7.3.5) Kod pocztowy: 21-500
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149776,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |