Poprawa stanu nawierzchni dróg Powiatu Krakowskiego droga powiatowa 2182K.

ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00383883
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00383883/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-26 12:25
Lokalizacja
Batowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2104c839-eb95-11ee-b4e0-4ac387c144e3
Identyfikator
6772084980
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ściekówInstalowanie znaków drogowychRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie gazociągówInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW FIGAPrzeginia Duchowna, PL · lot 0
6 569 168,23 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00383883 z dnia 2024-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa stanu nawierzchni dróg Powiatu Krakowskiego droga powiatowa 2182K.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106

1.5.2.) Miejscowość: Batowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 12 622 10 14

1.5.8.) Numer faksu: 12 622 10 12

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2104c839-eb95-11ee-b4e0-4ac387c144e3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Drogownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa stanu nawierzchni dróg Powiatu Krakowskiego droga powiatowa 2182K.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2104c839-eb95-11ee-b4e0-4ac387c144e3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00383883

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00094279/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Rozbudowa drogi powiatowej nr 2182K klasy Z w miejscowości Dabrowa Szlachecka i Wołowice, Gmina Czernichów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00261142

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/22/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
Poprawa stanu nawierzchni dróg Powiatu Krakowskiego: „Rozbudowa drogi powiatowej 2182K w km 0+605,00 do km 1+782,70 w miejscowości Dąbrowa Szlachecka i Wołowice, Powiat Krakowski”, będzie polegać na:
• Przebudowie nawierzchni jezdni,
• Budowie chodnika lewostronnego szer.2,0m,
• Budowie peronu przystankowego,
• Budowie pobocza,
• Budowie kanalizacji deszczowej,
• Wykonaniu wylotu kanalizacji deszczowej i przebudowa przepustu pod jezdnią,
• Likwidacji rowu i przebudowie rowu,
• Budowie korytek ściekowych,
• Budowie korytka kolejowego i muldowego,
• Budowie palisady betonowej,
• Budowie umocnienia skarpy,
• Budowie przepustów pod zjazdami,
• Budowie pochylni,
• Budowie oświetlenia 2 przejść dla pieszych,
• Przebudowie zjazdów indywidualnych,
• Przebudowie słupa teletechnicznego; sieci gazowej średniego ciśnienia; sieci elektroenergetycznej,
• Wycince drzew i krzewów kolidujących z inwestycją,
• Rozbiórce istniejących elementów zagospodarowania tj.: rozbiórce nawierzchni jezdni; nawierzchni zjazdów; przepustów pod zjazdami; budynku znajdujący się na działce nr 602, istniejące ogrodzenia.

2. Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5835515,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6569168,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6569168,23 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO TRANSPORTOWA TRANSFIG Wiesław Figa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350290159

7.3.4) Miejscowość: Podświerkle 62

7.3.5) Kod pocztowy: 32-061

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Zakres który zamierza Wykonawca powierzyć podwykonawcom:
1. Przebudowa sieci gazowej.
2. Przebudowa sieci elektroenergetycznej.
3. Przebudowa sieci teletechnicznej.
4. Budowa oświetlenia.
Podwykonawca nie jest znany na tym etapie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6569168,23 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące

2024-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane