PRZEBUDOWA KOLEKTORA GŁÓWNEGO ŚCIEKOWEGO W RÓŻANIE

GMINA RÓŻAN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00180522
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00180522/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-08 09:21
Lokalizacja
Różan, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-467b191c-55f6-40e4-859e-cc5955e15d3d
Identyfikator
7571479991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty na placu budowyRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD ZIEJAŁomża, PL · lot 0
1 698 945,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00180522 z dnia 2025-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA KOLEKTORA GŁÓWNEGO ŚCIEKOWEGO W RÓŻANIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RÓŻAN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668344

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Obrońców Różana 4

1.5.2.) Miejscowość: Różan

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-230

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@gminarozan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rozan.bipgminy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-467b191c-55f6-40e4-859e-cc5955e15d3d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

PRZEBUDOWA KOLEKTORA GŁÓWNEGO ŚCIEKOWEGO W RÓŻANIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-467b191c-55f6-40e4-859e-cc5955e15d3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00180522

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00027395/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa kolektora głównego ściekowego w Różanie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00130053

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIOŚ.271.3.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest inwestycja p.n.: „Przebudowa kolektora głównego ściekowego w Różanie”. Szczegółowy zakres robót oraz opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, przedmiary robót stanowiące załączniki Nr 12 do niniejszej SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik Nr 11 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1698945,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4347327,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1698945,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ZIEJA” Ryszard Zieja

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Sylwia Chaberek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7210000613

7.3.4) Miejscowość: Łomża

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty ziemne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1698945,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

2025-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane