Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 3675W na odcinku Józefin-Wilczonek od końca m. Józefin do skrzyżowania z drogą Kotuń-Wilczonek
Powiat Siedlecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00384230
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00384230/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-26 13:40
- Lokalizacja
- Siedlce, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ded289ff-23e4-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 8212546021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00384230 z dnia 2024-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 3675W na odcinku Józefin-Wilczonek od końca m. Józefin do skrzyżowania z drogą Kotuń-Wilczonek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Siedlecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711581653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 40
1.5.2.) Miejscowość: Siedlce
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: akowalska-krasuska@powiatsiedlecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsiedlecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiatsiedlecki.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 3675W na odcinku Józefin-Wilczonek od końca m. Józefin do skrzyżowania z drogą Kotuń-Wilczonek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ded289ff-23e4-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384230
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022501/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 3675W na odcinku Józefin - Wilczonek od końca m. Józefin do skrzyżowania z drogą Kotuń - Wilczonek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00356088
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.272.46.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia objęta jest budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 3675W Józefin – Czarnowąż – Kopcie na odcinku Józefin – Wilczonek od końca m. Józefin do skrzyżowania z drogą Kotuń – Wilczonek o długości ok. 793 m.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
• roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - inwentaryzacja geodezyjna,
• przedłużenie przepustu betonowego,
• rozebranie nawierzchni (np. z płyt ażurowych, asfaltowych),
• wykonanie koryta pod chodnik,
• profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonywane mechanicznie w gruncie,
• ustawienie krawężników betonowych,
• ustawienie obrzeży betonowych,
• wykonanie ulepszonego podłoża,
• wykonanie podbudowy zasadniczej z mieszanki kruszywa niezwiązanego,
• wykonanie chodnika z kostki brukowej betonowej,
• wykonanie ścieków podchodnikowych z prefabrykatów betonowych,
• wypełnienie szczelin między krawężnikiem a istniejącą nawierzchnią jezdni masą zalewową,
• regulacja wysokościowa zjazdów,
• przestawienie pionowych znaków drogowych,
• regulacja pionowa studni, zasuw itp.
Szczegółowy zakres robót określają: przedmiar robót – dołączony jako element pomocniczy oraz Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Po wszczęciu postępowania tj. w dniu 7 czerwca 2024 r. zaistniały dodatkowe okoliczności mające istotny wpływ na zwiększenie zakresu realizacji niniejszego zamówienia tj. potrzeby rozszerzenia zakresu zamówienia polegającego na zwiększeniu szerokości chodnika, co pociąga za sobą znaczną zmianę charakteru zamówienia pierwotnego.| 2024-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |