Remont budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Chyżnem

GMINA JABŁONKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00384682
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00384682/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-26 15:31
Lokalizacja
Jabłonka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-143c171d-136d-11ef-a7f7-6221b72ad4fc
Identyfikator
7352856459
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneIzolacja cieplnaRoboty w zakresie stolarki budowlanejWykonywanie pokryć dachowychRoboty malarskieInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM LASKOŚROPA, PL · lot 0
366 403,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00384682 z dnia 2024-06-26

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Chyżnem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892222

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-480

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jablonka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jablonka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jablonka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Chyżnem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-143c171d-136d-11ef-a7f7-6221b72ad4fc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384682

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-26

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026818/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Remont budynku sali gimnastycznej przy Szkoły Podstawowej w Chyżnem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00326940

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RINT.271.1.27.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 539993,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiot zamówienia obejmuje „Remont budynku sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Chyżnem” - zgodnie z wymogami określonymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia w oparciu o dokumentację techniczną, przedmiar, STWiOR, oraz zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i wiedzy technicznej, obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności techniczno- budowlanymi, normami branżowymi i PN.
1.1. Zakres robót niezbędnych do prawidłowego wykonania przedmiotu umowy, o którym mowa w ust. 1, obejmuje w szczególności:
- Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej w całym budynku sali sportowej
- Wymiana pokrycia dachowego wraz obróbkami blacharskimi, orynnowaniem na sali sportowej
- Wykonanie nowej instalacji odgromowej na całym budynku sali sportowej
- Wymiana podbitki dachowej z drewnianej na blaszaną
- Wykonanie docieplenia stropu
- Wykonanie wymiany izolacji stropu nad halą sportową z wełny mineralnej na izolację natryskową pianą PUR
- Wymiana instalacji wentylacji mechanicznej
1.2. Wykonawca zobowiązany jest do zachowania szczególnych zasad i procedur bezpieczeństwa na terenie prowadzenia robót. Dokonania wszelkich koniecznych zabezpieczeń z uwagi na to, że roboty będą prowadzone na terenie czynnej szkoły. Wykonawca ponosi wszelką odpowiedzialność na terenie robót za wszystkie szkody powstałe tak na osobie jaki i mieniu poszkodowanych.
1.3. Z uwagi na lokalizację inwestycji na i w budynku szkoły Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia robót
budowlano-montażowych w taki sposób, aby możliwe było bezpieczne użytkowanie placówki. Wykonawca jest
zobowiązany zabezpieczyć i oznakować prowadzone roboty oraz dbać o stan techniczny i prawidłowość oznakowania przez cały czas trwania realizacji zadań. Zabezpieczenia zastosowane przez Wykonawcę muszą być takie, aby nie było możliwości przebywania na terenie robót osób nieupoważnionych.
1.4. Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za szkody oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków pracowników i osób trzecich powstałe w związku z prowadzonymi robotami, w tym także ruchem pojazdów.
1.5. Podczas prowadzonych prac należy zapewnić dojście i dojazd do budynków, ograniczając do niezbędnego
minimum uciążliwości spowodowane pracami budowlanymi.
1.6. Odpowiedzialność w zakresie powyższym tak wobec Zamawiającego, jak i osób trzecich ponosił będzie w całości i wyłącznie Wykonawca i wobec tego zwalnia z niej Zamawiającego także wobec osób trzecich.
1.7.W przygotowaniu oferty, wycenie robót należy uwzględnić, że roboty realizowane będą w czynnym - użytkowanym obiekcie. W związku w powyższym etapowanie robót wymagać będą wcześniejszych uzgodnień z użytkownikiem obiektu i wiązały się będą z kosztami zabezpieczenia obiektu na czas wykonywania robót, które należy skalkulować w ofercie, ponieważ nie będą podlegały dodatkowemu wynagrodzeniu.


2. Szczegółowy zakres prac precyzuje, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, dokumentacja techniczna, przedmiar robót stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki;
Załącznik Nr 10 do SWZ Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
Załącznik Nr 11 do SWZ Dokumentacja techniczna
Załącznik Nr 12 do SWZ Przedmiar robót

3. Nomenklatura Wspólnego Słownika Zamówień Publicznych (CPV):
Główny przedmiot:
45453000-7 – Roboty remontowe i renowacyjne
Dodatkowe przedmioty
CPV 45321000-3 –Izolacja cieplna
CPV 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
CPV 45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
CPV 45442100-8 - Roboty malarskie
CPV 45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
4. Wymagany okres gwarancji:
Wymagany okres gwarancji na wykonane roboty budowlane i zastosowane materiały – minimum 36 miesięcy - maksymalnie 60 miesięcy od daty odbioru końcowego robót
UWAGA!!! Zamawiający informuje, że długość udzielonej gwarancji stanowi kryterium wyboru oferty najkorzystniejszej o wadze 40 %. Wykonawca który zaproponuje najdłuższy okres gwarancji ale nie dłuższy niż 60 miesięcy otrzyma maksymalnie 40 pkt. natomiast wykonawca który zaproponuje wymagany okres gwarancji (36 miesięcy) otrzyma 0 pkt.
Zamawiający nie dopuszcza różnych okresów rękojmi i gwarancji (okres rękojmi i gwarancji ma być taki sam). Okresy rękojmi i gwarancji jakości stanowią kryterium oceny ofert

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45321000-3 - Izolacja cieplna

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45442100-8 - Roboty malarskie

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 366403,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 563928,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 366403,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma " LAXPOL " Adam Laskoś Kompleksowe Usługi Remontowo Budowlane

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7381007289

7.3.3) Ulica: Ropa

7.3.4) Miejscowość: Ropa

7.3.5) Kod pocztowy: 38-312

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 366403,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-26 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane