Remont dachu budynku XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Łodzi przy ul. Czernika 1/3
XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00384723
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00384723/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-26 15:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b164cd5f-23e9-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 7281161016
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00384723 z dnia 2024-06-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu budynku XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Łodzi przy ul. Czernika 1/3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
1.3.) Oddział zamawiającego: XLVII LO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470909479
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czernika 13
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 92-538
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 42 673 86 83
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@47lo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.47lo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b164cd5f-23e9-11ef-a500-1a0072d5d2bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dachu budynku XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Łodzi przy ul. Czernika 1/32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b164cd5f-23e9-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384723
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00354514/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dachu budynku XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Łodzi przy ul. Czernika 1/3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00354622
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont dachu budynku XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Łodzi przy ul. Czernika 1/3
Roboty należy wykonać zgodnie z dokumentacją opracowaną na zlecenie przez firmę: Architektura i Budownictwo Michał Gamorski
Roboty budowlane obejmują m.in.:
- Roboty przygotowawcze
- Naprawa kominów wentylacyjnych
- Uszczelnienie pluwi i kominów wentylacyjnych
- Uszczelnienie łączeń mur- ściana
- Naprawa koryta
- Naprawa pokrycia dachowego
- Miejscowe naprawy obróbek blacharskich
- Dach - instalacja odgromowa - miejscowe naprawy
Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą Dokumentacji projektowej, STWiOR zawartych w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 266 w zw. z 255 ust pkt 3 Ustawy z dnia 11 września 2024 r. prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie, bowiem cena oferty najkorzystniejszej (tj. Dachy i Konstrukcje Patryk Banasiak, Karol Dąbrowski s.c. – cena: 318.570,00 zł) przekracza kwotę która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia ( tj. 275 000 zł) i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do wysokości ceny oferty najkorzystniejszej.Oferta wykonawcy Dachy i Konstrukcje Patryk Banasiak, Karol Dąbrowski s.c. jest ofertą najkorzystniejszą bowiem uzyskała największą ilość punktów ze wszystkich kryteriów tj. łącznie 90.96 pkt.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 270570,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 450180 PLN
| 2024-06-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |