Usługa organizacji wydarzeń kulturalnych dla uczestników Gminnego Klubu Seniora w Trzcianie i Dziennego Domu Pomocy w Bratkowicach

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00384787
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-06-26 20:40
Lokalizacja
Świlcza, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8133105771
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkolenioweOrganizacja wycieczek

Wykonawcy

2 przyznane

"SIGMA" S.C. MAREK KOWAL, MARIUSZ KOWALBratkowice, PL
84 000 PLN
"SIGMA" S.C. MAREK KOWAL, MARIUSZ KOWALBratkowice, PL
84 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.