Wykonanie remontu stropodachu wymiany istniejącego docieplenia połaci dachowej dla pomieszczeń usytuowanych na poziomie III piętra budynku Collegium Witkowskiego przy ul. Gołębiej 13 w Krakowie-E2

UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00384982
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00384982/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-27 08:39
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ef6f02df-dfad-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Identyfikator
6750002236
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuTynkowanieRoboty instalacyjne elektryczneInne instalacje elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYK KIEROŃSKIKraków, PL · lot 0
731 471,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00384982 z dnia 2024-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu stropodachu wymiany istniejącego docieplenia połaci dachowej dla pomieszczeń usytuowanych na poziomie III piętra budynku Collegium Witkowskiego przy ul. Gołębiej 13 w Krakowie-E2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych UJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gołębia 24

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jerzy.wordliczek@uj.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uj.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/899912

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu stropodachu wymiany istniejącego docieplenia połaci dachowej dla pomieszczeń usytuowanych na poziomie III piętra budynku Collegium Witkowskiego przy ul. Gołębiej 13 w Krakowie-E2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef6f02df-dfad-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00384982

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00239822

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 80.272.72.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 808512,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postepowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie wymiany istniejącego docieplenia połaci dachowej dla pomieszczeń usytuowanych na poziomie III piętra budynku Collegium Witkowskiego przy ul. Gołębiej 13 w Krakowie wraz z wymianą istniejących okien połaciowych na nowe, dociepleniem stropu nad w/w pomieszczeniami oraz wymianą istniejącej instalacji oświetlenia -Etap II.
2. Zamówienie obejmuje w szczególności:
a) demontaż istniejącej obudowy ścianek kolankowych wraz z wymianą istniejącej izolacji z wełny mineralnej;
b) wykonanie nowej obudowy ścianek kolankowych i skosów w odporności ogniowej REI60;
c) wykonanie nowej izolacji termicznej ścianek działowych;
d) wymianę istniejących warstw stropu nad pomieszczeniami użytkowymi
e) wymianę okien dachowych;
f) impregnację więźby dachowej preparatami ogniochronnymi;
g) wymianę istniejącej instalacji elektrycznej oświetlenia.
przy czym pracownicy wykonujący prace elektryczne winni posiadać stosowne uprawnienia do realizacji robót elektrycznych tj. uprawnienia typu „E” do 1kV
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik A do niniejszej SWZ, który zawiera dokumentację projektową oraz specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót (zwana dalej w skrócie STWiOR), jak i przedmiar. Zamawiający zaznacza, iż załączony przedmiar stanowi jedynie materiał pomocniczy, a podstawą do sporządzenia oferty jest dokumentacja projektowa oraz STWiOR.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45410000-4 - Tynkowanie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 731471,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1028619,71 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 731471,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlana KierBud Patryk Kieroński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6783057113

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-05-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 731471,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2024-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane