Przebudowa budynku mieszkalnego Wolica 12 na kancelarię L-ctwa Chrusty

NADLEŚNICTWO MIECHÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00385027
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00385027/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-27 08:51
Lokalizacja
Miechów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1c942598-227a-11ef-a500-1a0072d5d2bd
Identyfikator
6590003415
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Przebudowa budynkówRoboty inżynieryjne i budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty instalacyjne elektryczneInne instalacje elektryczneOchrona odgromowa

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00385027 z dnia 2024-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku mieszkalnego Wolica 12 na kancelarię L-ctwa Chrusty

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO MIECHÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545702

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osiedle Kolejowe 54A

1.5.2.) Miejscowość: Miechów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 382 50 00

1.5.8.) Numer faksu: 41 382 50 02

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: miechow@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: miechow.krakow.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/1743423c-cd0c-44c4-9438-ac6575be4774

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Skarbu Państwa nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku mieszkalnego Wolica 12 na kancelarię L-ctwa Chrusty

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1c942598-227a-11ef-a500-1a0072d5d2bd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00385027

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00096573/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa budeynku mieszkalnego Wolica na kancelarię Lesnictwa Chrusty

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00351283

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.1.2024.NMi

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Inwestycja obejmuje : DZ. EWID. NR 575 Obr. Moczydło, gmina Książ Wielki.
Zakres: Przebudowa budynku mieszkalnego Wolica 12 na kancelarię L-ctwa Chrusty. Zamawiający nie dokonał podziału zamówienia na części i tym samym nie dopuszcza składanie ofert częściowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262700-8 - Przebudowa budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, stosownie do treści art. 222 ust. 4 PrZamPubl, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zgodnie z Specyfikacji Warunków Zamówienia, jedynym kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty w przedmiotowym postępowaniu była cena usługi. Po otwarciu ofert Zamawiający stwierdził, iż oferta z najniższą ceną przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Wskutek analizy swych możliwości finansowych (w szczególności środków przeznaczonych na ten cel w budżecie Zamawiającego) Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty wstępnie przeznaczonej na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane