Termomodernizacja budynku Żłobka ,,SKRZAT’’ przy ul. Dąbrówki 9 w Rybniku
ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00385371
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00385371/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-27 10:06
- Lokalizacja
- Rybnik, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f51318a-1750-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 6423147363
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00385371 z dnia 2024-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Żłobka ,,SKRZAT’’ przy ul. Dąbrówki 9 w Rybniku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271505550
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Rybnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 42 94 865
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@zgm.rybnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgm.rybnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f51318a-1750-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Żłobka ,,SKRZAT’’ przy ul. Dąbrówki 9 w Rybniku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f51318a-1750-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00385371
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00002276/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Termomodernizacja budynku żłobka SKRZAT, ul.Dąbrówki 9 w Rybniku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00335730
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.2120.0020.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 9709497,52 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1029678,90 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Żłobka ,,SKRZAT’’ przy ul. Dąbrówki 9 w Rybniku.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1. Docieplenie ścian i remont elewacji budynku:
a) demontaż elementów na elewacji typu: napisy, tablice, alarmy, kamery, drabiny itp.,
b) rozbiórka:
- oblachowania murów ogniowych, okapów, kołnierzy, gzymsów,
- parapetów, rynien, rur spustowych oraz wszelkich elementów zewnętrznych elewacji,
c) ocieplenie ścian zewnętrznych:
- ocieplenie ścian zewnętrznych w systemie ETICS z wykorzystaniem wyprawy tynkarskiej silikonowej barwionej w masie,
- ocieplenie cokołów z wykorzystaniem wyprawy tynkarskiej mozaikowej,
- ocieplenie ościeży płytami styropianu w systemie z wyprawą tynkarską silikonową,
- wykonanie rysunków na nowej elewacji z gotowych szablonów – ślimak, (tynk elewacyjny cienkowarstwowy silikonowy wykonany ręcznie),
d) montaż obróbek blacharskich, parapetów rynien i rur spustowych,
e) montaż elementów na elewacji typu: napisy tablice, alarmy, kamery, drabiny itp.,
f) montaż nowych skrzynek gazowych i elektrycznych,
g) montaż nowych opraw oświetleniowych żarowych zewnętrznych,
h) wymiana pokrycia daszków blaszanych na poliwęglan.
2. Docieplenie stropodachu wentylowanego:
a) wykonanie docieplenia stropodachu granulatem z wełny metodą wdmuchiwania,
b) wykonanie nowego pokrycia dachu z poliuretanowej membramy hydroizolacyjnej:
- oczyszczenie powierzchni dachu,
- zabezpieczenie powierzchni dachu podkładem gruntująco uszczelniającym,
- naprawa pęknięć (o ile występują) masą na bazie żywicy poliuretanowej,
- zastosowanie na powierzchni dachu geowłókniny poliestrowo-polipropylenowej do wzmacniania powłok hydroizolacyjnych wraz z wykonaniem powłoki,
c) montaż wpustów grawitacyjnych wentylacyjnych dla stropodachu wentylowanego,
d) remont kominów i murów ogniowych:
- odkucie głuchych tynków,
- uzupełnienie ubytków i wykonanie pokrycia membraną hydroizolacyjną,
- wykonanie hydroizolacji na ogniomurach,
- wykończenie murów ogniowych blachą stalową ocynkowaną powlekaną.
3. Stolarka zewnętrzna:
a) demontaż istniejącej stolarki okiennej oraz drzwiowej przewidzianej do wymiany wraz z demontażem podokienników i przygotowanie otworów do montażu nowej stolarki,
b) wstawienie, nowej stolarki w uprzednio przygotowane otwory oraz jej zamocowanie i uszczelnienie,
c) wstawienie i zamocowanie nowych podokienników,
d) montaż w oknach nawiewników higrosterowalnych,
e) wyposażenie wymienionych drzwi zewnętrznych w samozamykacze i odbojniki podłogowe.
4. Prace wykończeniowe:
a) wykonanie tynków zwykłych wewnętrznych kategorii III z zaprawy cementowo-wapiennej na ościeżach,
b) tynki (gładzie) jednowarstwowe wewnętrzne ościeży i pasów ściennych o podłożu betonowym z gipsu szpachlowego wykonywane ręcznie grubości 3 mm,
c) gruntowanie i malowanie.
5. Izolacja ścian fundamentowych:
a) rozebranie nawierzchni z kostki brukowej,
b) roboty ziemne, wykonanie wykopów wraz z ich zabezpieczeniem,
c) wykonanie dwuwarstwowej izolacji pionowej z uszczelniającej masy bitumicznej wzmocnionej siatką z włókna szklanego,
d) docieplenie ścian fundamentowych,
e) wykonanie zabezpieczenia izolacji (ocieplenia),
f) zasypanie wykopów wraz z zagęszczeniem gruntu,
g) wykonanie na nowo uprzednio rozebranej nawierzchni z kostki brukowej z zachowaniem spadku od ścian budynku.
6. Remont konstrukcji stalowych:
a) oczyszczenie i pomalowanie stalowych konstrukcji zadaszeń przed montażem płyt z poliwęglanu komorowego,
b) oczyszczenie i pomalowanie stalowej balustrady tarasu zewnętrznego,
c) oczyszczenie i pomalowanie stalowych konstrukcji drabin wejściowych na dach.
Szczegółowy zakres zamówienia precyzują: dokumentacja projektowa,
specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych, przedmiar robót, opinia ornitologiczna stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 939815,93 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1237000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 939815,93 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F-BUD Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6472578726
7.3.3) Ulica: os. XXX-lecia 62c
7.3.4) Miejscowość: Wodzisław Śląski
7.3.5) Kod pocztowy: 44-286
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 939815,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dotyczy sekcji VIII 8.3.) Umowa: Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:180 dni od dnia zawarcia umowy zakończenie całości robót w tym do dnia 04.08.2024 r. wymiana stolarki okiennej w
szczególności w pomieszczeniach, w których przebywają na co dzień dzieci i w pomieszczeniach kuchni.
| 2024-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |