Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Krokowa
Gmina Krokowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00385525
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00385525/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-27 10:45
- Lokalizacja
- Krokowa, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5c1424e7-1129-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 5871582054
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00385525 z dnia 2024-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Krokowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krokowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675528
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żarnowiecka 29
1.5.2.) Miejscowość: Krokowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-110
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 6754100
1.5.8.) Numer faksu: 58 6754101
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@krokowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krokowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5c1424e7-1129-11ef-9381-e6cc5d6d04e51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie Gminy Krokowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c1424e7-1129-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00385525
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031655/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja infrastruktury drogowej na terenie gminy Krokowa
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00322774
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.25.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 21004721,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Modernizacji infrastruktury drogowej na terenie Gminy Krokowa, obejmującej:
I. zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych w ramach następujących zadań:
1) Przebudowa drogi gminnej ul. Piwnej w miejscowości Karlikowo;
2) Wykonanie I etapu Przebudowy drogi gminnej w miejscowości Świecino;
3) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Połchówko;
4) Wykonanie II etapu Przebudowy drogi gminnej ul. Szkolnej i ul. Pałacowej w miejscowości Kłanino;
5) Wykonanie I etapu Przebudowy drogi gminnej na odcinku od miejscowości Sobieńczyce do miejscowości Porąb;
6) Przebudowa drogi gminnej ul. Morskiej w miejscowości Szary Dwór;
7) Wykonanie części Przebudowy drogi gminnej w miejscowości Karwieńskie Błota (ul. Pomorska), bez odcinka od km 0 + 0,00 do km 0 + 500,00;
8) Wykonanie części przebudowy drogi gminnej w miejscowości Lubocino, na odcinku od (ul. Polnej) km 0 + 0,00 do km 0 + 200,00;
9) Wykonanie I etapu Przebudowy drogi gminnej ul. Spacerowej w miejscowości Goszczyno;
10) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Sulicice Wybudowanie;
11) Utwardzenie placu wraz z wykonaniem infrastruktury w miejscowości Białogóra;
12) Przebudowa drogi gminnej ul. Łąkowej w miejscowości Parszczyce;
13) Przebudowa ul. Wesołej w miejscowości Parszczyce;
14) Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Brzyno.
II. wykonanie robót budowlanych w ramach następujących zadań:
15) Przebudowa ulicy Rybackiej i Sosnowej w Dębkach. Budowa sieci oświetlenia ulicznego, budowa przyłączy: wodociągowych i sanitarnych oraz przebudowa słupa napowietrznej linii teletechnicznej;
16) Wykonanie I etapu Budowy drogi na działce nr 8/78 w m. Parszczyce;
17) Wykonanie części Budowy drogi na odcinku droga powiatowa nr 1503G w m. Goszczyno – droga gminna nr 108013G-1 w m. Krokowa;
18) Wykonanie II etapu Przebudowy drogi wojewódzkiej nr 213, w zakresie budowy chodnika wraz z odwodnieniem i zjazdami, na odcinku Goszczyno-Krokowa;
19) Przebudowa ulicy Okrężnej w Karlikowie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9407757,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12685244,82 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9407757,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma G.M.M. Mirosław Gaffka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190420631
7.3.3) Ulica: Szkutników 1
7.3.4) Miejscowość: Wejherowo
7.3.5) Kod pocztowy: 84-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Roboty asfaltowe
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9407757,05 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |