Gościnna 21 w Gdańsku - Remont, termomodernizację (docieplenie), budynku
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00385722
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00385722/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-27 11:26
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97614460-3465-11ef-8a31-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00385722 z dnia 2024-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Gościnna 21 w Gdańsku - Remont, termomodernizację (docieplenie), budynku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Gościnna 21 w Gdańsku - Remont, termomodernizację (docieplenie), budynku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97614460-3465-11ef-8a31-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00385722
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060126/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.1.8 Remont budynku - ul. Gościnna 17 realizowane w ramach programu "Kompleksowa modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych i użytkowych zlokalizowanych na terenie Gminy Miasta Gdańska."
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Nr RPPM.10.01.01-22-0022/172.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zachodzą ŁĄCZNIE NIŻEJ WYMIENIONE WARUNKI zastosowania tego trybu:
1) udzielenie zamówienia w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego
Nr Sprawy TZ.250.54.2023.DPF, Umowa nr 116/2023/TZ.DPF/TF z dnia 16.10.2023 r.
2) dotychczasowy wykonawca
Usługi Ogólnobudowlane i Handel Justyna Miesikowska
3) powtórzona podobna usługa*/robota budowlana*
Przebudowy, remontu, docieplenia harcówki przy ul. Gościnnej 21 wraz z zagospodarowaniem terenu
4) zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości
TAK
TERMIN 90 dni od dnia podpisania umowy
WYKONAWCA Usługi Ogólnobudowlane i Handel Justyna Miesikowska
ul. ks. Zawadzińskiego nr 14
89-651 Odry
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: TZ.250.54.2023.DPF
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.36.2024.DPF
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa, remont i docieplenie harcówki przy ul. Gościnnej 21 wraz z zagospodarowaniem terenu.
2. Zakres robót:
a) Prace rozbiórkowe i demontażowe:
- Wyburzenie oraz zamurowanie elementów ścian działowych i nośnych w celu odtworzenia pierwotnego otworowania stolarki okiennej,
- Demontaż stolarki wewnętrznej oraz zewnętrznej budynku,
- Rozebranie wszystkich warstw wykończeniowych ściennych wewnętrznych,
- Rozebranie sufitów podwieszanych,
- Demontaż misek ustępowych, umywalek oraz wbudowanych szafek i mebli,
- Demontaż wszystkich warstw wierzchnich podłóg ( wykładziny, płytki, wykładziny PCV, klepki drewniane),
- Likwidacja warstw typu lepiszcze niekorzystnych dla zdrowia użytkowników obiektu,
- Demontaż balustrady schodów zewnętrznych wraz z pochwytami,
- Rozebranie schodów zewnętrznych,
- Rozebranie poszycia dachu,
- Rozebranie wszystkich elementów blacharskich elewacji ( opierzenia gzymsów, rury spustowe, rynny, parapety, obróbki blacharskie związane z renowacją elewacji)
- Rozebranie posadzek, tynków oraz starych warstw izolacyjnych budynku,
- Demontaż istniejącej instalacji elektrycznej i teletechnicznej,
- Demontaż istniejącej wewnętrznej instalacji wodociągowej,
- Demontaż istniejącej wewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej,
- Demontaż istniejącej instalacji centralnego ogrzewania,
- Demontaż urządzeń sanitarnych,
- Demontaż instalacji zewnętrznej kanalizacji deszczowej,
b) Roboty ogólnobudowlane :
- Wymiana konstrukcji więźby dachowej,
- Wymiana konstrukcji stropu między parterem a poddaszem,
- Montaż kominków wentylacyjnych na dachu,
- Wykonanie pokrycia dachu dachówką esówką,
- Wykonanie docieplenie stropu,
- Wykonanie docieplenia dachu,
- Odtworzenie oryginalnego otworowania wraz z montażem nowej stolarki okiennej i drzwiowej,
- Remont schodów,
- Wykonanie remontu elewacji,
- Wykonanie naprawy spękań ścian zewnętrznych konstrukcyjnych,
- Wykonanie docieplenia budynku od wewnątrz,
- Wykonanie nowych warstw posadzki na gruncie,
- Wykonanie poziomej i pionowej hydroizolacji murów fundamentowych,
- Wykonanie niezbędnych uzupełnień, przemurowań elewacji,
- Wymiana opierzeń i blacharki zewnętrznej,
- Wykonanie wykończenia powierzchni podłóg, ścian i sufitów w budynku,
c) Instalacje sanitarne:
- Wykonanie nowej instalacji zewnętrznej kanalizacji deszczowej,
- Wykonanie nowej instalacji zimnej i ciepłej wody użytkowej wraz z instalacją cyrkulacji c.w.u,
- Wykonanie nowej instalacji kanalizacji sanitarnej,
- Wykonanie nowej instalacji centralnego ogrzewania,
- Wykonanie instalacji wentylacji grawitacyjnej,
- Montaż przyborów i urządzeń sanitarnych;
d) Instalacje elektryczne:
- Wykonanie linii zasilającej budynek,
- Wykonanie rozdzielnicy głównej,
- Wykonanie wewnętrznej linii zasilającej w budynku,
- Wykonanie nowej instalacji oświetlenia wewnętrznego i gniazd wtyczkowych,
- Wykonanie instalacji oświetlenia zewnętrznego,
- Wykonanie instalacji odgromowej,
- Wykonanie instalacji przepięciowej,
- Wykonanie instalacji uziemień;
e) Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku,
f) Wykonanie powykonawczego audytu energetycznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 768750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 768750,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 768750,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE I HANDEL JUSTYNA MIESIKOWSKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 771547550
7.3.4) Miejscowość: Odry
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 768750,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2024-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |