Zagospodarowanie terenu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie oraz terenu przy jeziorze Borówno w Kujankach
Gmina Zakrzewo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00385758
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00385758/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-27 11:36
- Lokalizacja
- Zakrzewo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-251518f7-287c-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 7671609418
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00385758 z dnia 2024-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie oraz terenu przy jeziorze Borówno w Kujankach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zakrzewo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791402
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kujańska
1.5.2.) Miejscowość: Zakrzewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-424
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zakrzewo.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakrzewo.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zakrzewo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie oraz terenu przy jeziorze Borówno w Kujankach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-251518f7-287c-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00385758
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012327/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie oraz terenu przy jeziorze Borówno w Kujankach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361948
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IPZ.271.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Zakrzewie oraz terenu przy jeziorze Borówno w Kujankach. Projektowana inwestycja położona jest w województwie wielkopolskim, powiecie złotowskim, gminie Zakrzewo, obręb ewidencyjny 0040 – Zakrzewo, dz. ewid. nr 932/2 oraz obręb ewidencyjny 0043 – Kujan, dz. ewid. nr 28/2, 28/56, 1/1.
Zakres inwestycji obejmuje budowę terenu rekreacyjno-sportowego, parkingu, wiaty rowerowej oraz wymianę ogrodzenia na terenie szkoły. Przed głównym wejściem do budynku projektowana jest nawierzchnia z kostki POL-BRUK, a na nim gry wykonane z prefabrykowanej masy termoplastycznej. Wiata w konstrukcji stalowej, z 37 stanowiskami na rowery, pod wiatą utwardzony teren z kostki POL-BRUK. Projektowany chodnik przebiega do budynku hali widowiskowo-sportowej. Przy wiacie przebiega chodnik który łączy wszystkie elementy zagospodarowania terenu. Zaczyna się przed ogrodzeniem na wysokości parkingu gruntowego następnie biegnie przy placu zabaw, wiacie i kończy się miejscem na ognisko. Dodatkowo planuje się lampy solarne oraz nasadzenia zieleni, zgodnie z projektem zagospodarowania działki, który stanowi załącznik do dokumentacji projektowej.
Zakres obejmuje również budowę zjeżdżalni wodnej na plaży przy jeziorze Borówno w Kujankach. Ślizgi zjeżdżalni umiejscowione pomiędzy stalowymi podporami, zgodnie z projektem zagospodarowania działki, który stanowi załącznik do dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
34928200-0 - Ogrodzenia
44112100-9 - Wiaty
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
37524200-9 - Gry planszowe
37535240-1 - Zjeżdżalnie do placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 1 ww. ustawy, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli nie złożono żadnej oferty. Nie złożono żadnej oferty przed upływem terminu składania ofert.| 2024-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |