Wykonanie remontu pomieszczeń w budynku mieszkalnym przy ul. Sowińskiego 38 w Legionowie

KZB LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00386172
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00386172/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-27 12:57
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-86f69268-2e12-11ef-b373-0e435a8a43bc
Identyfikator
5361914209
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

BOGUSŁAW WYSOCKILEGIONOWO, PL · lot 0
211 464 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00386172 z dnia 2024-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu pomieszczeń w budynku mieszkalnym przy ul. Sowińskiego 38 w Legionowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KZB LEGIONOWO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146799748

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@kzb-legionowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzb-legionowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

HTTPS://PLATFORMAZAKUPOWA.PL/PN/KZB-LEGIONOWO

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu pomieszczeń w budynku mieszkalnym przy ul. Sowińskiego 38 w Legionowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86f69268-2e12-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00386172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00007809/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ W BUDYNKU MIESZKALNYM PRZY UL. SOWIŃSKIEGO 38 W LEGIONOWIE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Podstawa prawna : art. 305 pkt. 2 ustawy ustawy Pzp.
Podstawa faktyczna : KZB Legionowo Sp. z o.o. w dniu 27.05.2024r. unieważniło postępowanie o udzielenie zamówienia na WYKONANIE REMONTU POMIESZCZEŃ W BUDYNKU MIESZKALNYM PRZY UL. SOWIŃSKIEGO 38 W LEGIONOWIE W RAMACH WSPARCIA FINANSOWEGO Z FUNDUSZU DOPŁAT W RAMACH REALIZACJI PRZEZ BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO RZĄDOWEGO PROGRAMU BUDOWNICTWA KOMUNALNEGO.
Zgodnie z Art. 255 pkt. 1 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U z 2023 r. poz. 1605) - Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
W przedmiotowym postępowaniu w wymaganym terminie, tj. do dnia 24.05.2024r. do godz. 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-64d9f630-0dcc-11ef-9b7e-467806a93518

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOP-ZP-10/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 111016,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu pomieszczeń w budynku mieszkalnym przy ul. Sowińskiego 38 w Legionowie w ramach wsparcia finansowego z funduszu dopłat w ramach realizacji przez Bank Gospodarstwa Krajowego Rządowego Programu Budownictwa Komunalnego, zgodnie z opisem technicznym oraz przedmiarami robót.
2. W budynku przy ul. Sowińskiego nr 38 na 1- m piętrze znajdują się 3 nieużytkowane obecnie lokale. Lokale te nie posiadają łazienek.
3. Inwestor zamierza dokonać remontu lokali, w taki sposób, żeby z trzech istniejących lokali utworzyć dwa nowe lokale, każdy posiadający osobną łazienkę.
4. Dla realizacji tego zamierzenia jeden lokal zostanie podzielony ścianą działową -50/50 i przeznaczony pod wykonanie osobnych łazienek.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 211464,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bogusław Wysocki MURARSTWO -DEKARSTWO - MALARSTWO MDM

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 536-000-74-03

7.3.3) Ulica: ul. Dolna 9

7.3.4) Miejscowość: LEGIONOWO

7.3.5) Kod pocztowy: 05-119

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 211464,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5,7 miesiące

2024-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane