Remont dróg powiatowych nr 1750N i 1734N na odcinku Kuty - Jakunówko - granica powiatu, gm. Pozezdrze

POWIAT WĘGORZEWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00386552
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00386552/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-27 14:02
Lokalizacja
Węgorzewo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70c41adf-1838-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
8451799340
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

"PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGołdap, PL · lot 0
4 659 387,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00386552 z dnia 2024-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg powiatowych nr 1750N i 1734N na odcinku Kuty - Jakunówko - granica powiatu, gm. Pozezdrze

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT WĘGORZEWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 511433210

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 3 Maja 17 B

1.5.2.) Miejscowość: Węgorzewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-600

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiatwegorzewski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiatwegorzewski.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiatwegorzewski.logintrade.net/zapytania_email,164881,6e96d94959828b1bb6c5c58d21368b58.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg powiatowych nr 1750N i 1734N na odcinku Kuty - Jakunówko - granica powiatu, gm. Pozezdrze

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70c41adf-1838-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00386552

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037057/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont dróg powiatowych nr 1750N i 1734N na odcinku Kuty - Jakunówko - granica Powiatu, gm. Pozezdrze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00336957

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WŚBI.272.6.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4301550,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Inwestycja obejmuje roboty budowlane związane z remontem dróg powiatowych nr 1750N i 1734N na odcinku od zjazdu na drogę gminną oznaczoną nr geodezyjnym 126 w Kutach do granicy powiatu w miejscowości Jakunówko, w kierunku Grodziska.
Zakres prac budowlanych dotyczy w szczególności:
1/ wymiany nawierzchni,
2/ wzmocnienia konstrukcji drogi,
3/ remontu przepustów,
4/ czyszczenia rowów przydrożnych,
5/ remontu wpustów kanalizacji deszczowej,
6/ montażu barier energochłonnych,
7/ wymiany oznakowania drogi,
8/ remontu peronów autobusowych,
9/ wykonanie tablicy informacyjnej.
2. Roboty budowlane w ramach niniejszego zamówienia będą realizowane w oparciu o dokumentację techniczną, pod nadzorem osoby posiadającej stosowne uprawnienia budowlane (kierownik budowy).
3. Szczegółowy zakres robót budowlanych określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiOR), zawarte w załączniku nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4659387,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5953045,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4659387,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 847-000-04-21

7.3.3) Ulica: ul. Konstytucji 3 Maja 1A

7.3.4) Miejscowość: Gołdap

7.3.5) Kod pocztowy: 19-500

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4659387,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie jest planowane do dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
2024-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane