„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Danków Mały, Kurzelów i Konieczno oraz uzbrojenie studni SW III we Włoszczowie”
Gmina Włoszczowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00386654
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00386654/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-27 14:25
- Lokalizacja
- Włoszczowa, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c5b44877-1833-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 6090002217
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00386654 z dnia 2024-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Danków Mały, Kurzelów i Konieczno oraz uzbrojenie studni SW III we Włoszczowie”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Włoszczowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009923
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 14
1.5.2.) Miejscowość: Włoszczowa
1.5.3.) Kod pocztowy: 29-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 41 394 26 69
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@gmina-wloszczowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://wloszczowa.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9311321.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Danków Mały, Kurzelów i Konieczno oraz uzbrojenie studni SW III we Włoszczowie”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5b44877-1833-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00386654
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00050834/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa sieci kanalizacyjnej sanitarnej w miejscowościach: Danków Mały, Kurzelów i Konieczno oraz uzbrojenie studni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00335337
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FIP.271.1.6.2024.AS7
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Danków Mały, Kurzelów i Konieczno oraz uzbrojenie studni SW III we Włoszczowie w tym zadania pn.: a) zadanie 1: Budowę kanalizacji sanitarnej z przepompownią ścieków P7 w miejscowości Danków Mały, gm. Włoszczowa. Zakres przedmiotu inwestycji obejmuje roboty budowlane budowy sieci kanalizacyjnej z przyłączami do granic posesji w miejscowości Danków Mały (odcinki kanalizacji san. z rys. nr 18, 19, 20, 21, 22 – odcinki: od istniejącej studni S.866 do studni rozprężnej SR7, od studni S.850 do przepompowni ścieków P7, od studni S.804 do S.804.5.01, odcinek rurociągu tłocznego od P7 do SR7): - kanał sanitarny PCV Ø200 mm SN 8 o długości L= 1892,70 m, - podłączenia posesji do granic posesji – PCV Ø160x4,7 mm SN 8 o łącznej długości L=328,00 m, - kanał tłoczny z rur PE Ø 110 mm PN10 SDR 17 o długości L=1307,55 m (odcinek P7 – SR7), - studzienki fi 1000 mm – 66 szt. (w tym 1 szt. studni rewizyjnej na kanale tłocznym, 1 szt. studni rozprężnej, 2 szt. studni odpowietrzających na kanale tłocznym), - studzienki fi 1000 mm (na przyłączach kwalifik. S.823.01, S.804.5.01, S837.01) – 3 szt., - roboty ziemne i montażowe wraz z dostawą kompletnej przepompowni ścieków P7, zbiornik z polimerobetonu 1500 x 5300 mm, 2 szt. pomp zatapialnych P=5,5 kW – zmiana nieistotna w projekcie budowlanym dotycząca zmiany parametrów pracy pomp, - ogrodzenie terenu pompowni ścieków P7, cokół betonowy, ogrodzenie terenu przepompowni ze słupkami, brama wjazdowa, kostka brukowa na terenie przepompowni ścieków, - budowa drogi dojazdowej do przepompowni P7,- zasilanie elektryczne do przepompowni P7, - rozbiórka i odtworzenie nawierzchni dróg, poboczy itp. na trasie kanalizacji grawitacyjnej, tłocznej i przyłączy (odcinków bocznych) na odcinkach w pasie dróg gminnych, - wymiana gruntu na trasie budowanej sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej, przepompowni P7 i częściowo na przyłączach. Uwaga: Prace budowlane dotyczące budowy przedmiotowej kanalizacji sanitarnej należy prowadzić od studzienki włączeniowej. Ponadto prace budowlane należy prowadzić jednocześnie z pracami dotyczącymi odrębnego zadania tj. budowy II etapu obwodnicy Włoszczowy wykonywanego przez innego wykonawcę. Koniecznym jest prowadzenie prac jednocześnie w uzgodnieniu z Wykonawcą prowadzącym budowę II etapu obwodnicy w obrębie skrzyżowania DW 785 z drogą gminną w m. Danków Mały. Uwaga: Wykonawca jest zobowiązany do wykonania zasilania od złącza PGE do przepompowni ścieków P7 w Dankowie Małym o długości i przekrojach wg załączonego przedmiaru. Nowo budowana sieciowa przepompownia ścieków opisana w SWZ i w projekcie budowlanym ma być objęta rozbudową istniejącego systemu wizualizacji i monitoringu w oparciu o pakietową transmisję danych GPRS, który jest zainstalowany i funkcjonuje w WZWiK Sp. z o.o. we Włoszczowie. Oprogramowanie nowej przepompowni ma być zintegrowane i kompatybilne z istniejącym systemem monitoringu. Rozbudowę systemu należy zrealizować poprzez naniesienie nowej przepompowni ścieków na istniejącej mapie synoptycznej w Stacji Dyspozytorskiej mieszczącej się u Zamawiającego. Jednocześnie Zamawiający zastrzega, że istniejący i funkcjonujący system sterowania i monitoringu w oparciu o pakietową transmisję danych GPRS nie może być zmieniony na inny. Nie dopuszcza się również możliwości współdziałania dwóch czy więcej odmiennych systemów sterowania i monitoringu z uwagi na koszty przyszłych eksploatacji przepompowni ścieków. b)zadanie 2: Budowę kanalizacji sanitarnej z przyłączami do granic posesji w miejscowości Kurzelów, gm. Włoszczowa Zakres przedmiotu inwestycji obejmuje roboty budowlane budowy sieci kanalizacyjnej z przyłączami do granic posesji w miejscowości Kurzelów (odcinki kanalizacji san. z rys. nr 6 - od istniejącej studni S184 do studni S195, od studni S188 do studni S188.1, od studni S190 do studni S213, od studni S201 do studni S201.1, od studni S195 do studni S204, od studni S192 do studni S212, od studni S195 do studni S200, od studni S197 do studni S197.1, od studni S202 do studni S207+23,50 m; odcinki kanalizacji san. z rys. nr 4 – od studni S401 przez S444, S445, S446 do studni S465, od studni S450-S450a-S466 do studni S493, od studni S469 do studni S478, od studni S470 do studni S470.1, od studni S487 do studni S492+38,0 m): - kanał sanitarny PCV Ø200 mm SN 8 o długości L= 1800,0 m, - podłączenia posesji do granic posesji – PCV Ø160x4,7 mm SN 8 o łącznej długości L=237,50 m, - studzienki fi 1000 mm – 72 szt. - studzienka fi 1000 mm (na przyłączu kwalifik. S.462,01) – 1 szt. Uwaga:
Odcinki sieci kanalizacji sanitarnej położone są w pasie jezdni o nawierzchni mineralno-bitumicznej – należy ująć te roboty w kosztorysie ofertowym. Uwaga:Odcinek sieci kanalizacji sanitarnej S446 a S447 lokalizowany jest pod dnem rzeki Kurzelówka. W posiadaniu jest aktualne pozwolenie wodnoprawne na przejście pod rzeką Kurzelówką, jednakże pozwolenie wygasa jeśli nie zostaną rozpoczęte prace w terminie 3 lat od dnia kiedy pozwolenie stało się ostateczne tj. 3 lata od 23.03.2022 r. W związku z powyższym prace budowlane związane z budową przejścia kanalizacją sanitarną pod dnem rzeki Kurzelówka należy rozpocząć najpóźniej do dnia 22.03.2025r. c) zadanie 3: Budowę kanalizacji sanitarnej z przyłączami do granic posesji w miejscowości Konieczno, gm. Włoszczowa Zakres przedmiotu inwestycji obejmuje roboty budowlane budowy sieci kanalizacyjnej z przyłączami do granic posesji w miejscowości Konieczno (odcinki kanalizacji san. z rys. nr 16 – od istn. studni SK155 do studni SK161): - kanał sanitarny PCV Ø200 mm SN 8 o długości L= 392,00 m, - podłączenia posesji do granic posesji – PCV Ø160x4,7 mm SN 8 o łącznej długości L=49,0 m, - studzienki fi 1200 mm – 6 szt. UWAGA: Odcinek sieci kanalizacji san. od studni SK155 do studni SK161 położony jest w pasie jezdni o nawierzchni mineralno-bitumicznej – należy ująć te roboty w kosztorysie ofertowym. UWAGA: Istniejąca studnia SK155 jest wypłycona do rzędnej 263.05/259.07.Uwaga:Teren ww. inwestycji jest objęty koniecznością zapewnienia przez Wykonawcę i na jego koszt nadzoru archeologicznego. W szczególnych przypadkach należy liczyć się z możliwością rozszerzenia nadzoru o dodatkowe, ratownicze badania wykopaliskowe. d)zadanie 4: Uzbrojenie studni SW III wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Włoszczowa, gmina Włoszczowa. Zakres projektowanego obiektu przedstawia się następująco:-Rurociąg tłoczny wody ze studni z rur polietylenowych PEHD 100 SDR 11 PN 16 o średnicy 225/20,5mm o łącznej długości L= 252,0 m.- Uzbrojenie studni:*Pompa głębinowa typu GCA o wydajności Q-120 m³/h, wysokości podnoszenia H-60 m, z silnikiem o mocy 30 kW*Rurociąg tłoczny dn 150 mm, na którym zainstalowane zostaną:-Zawór zwrotny kołnierzowy dn 150 mm,-Zasuwa odcinająca kołnierzowa dn 150 mm,-Wodomierz kołnierzowy.-Hydrant nadziemny przeciwpożarowy ø80mm wraz z zasuwą - 1 kpl-Lampa dezynfekcyjna UV-Osuszacz powietrza I kpl-Reduktor ciśnienia DN 125-Kable energetyczne zasilający i sterowniczy o długości Lt = 23 m-Kabel energetyczne zasilający sterylizator o długości It= 5 m-Kabel energetyczne zasilający oprawę oświetleniową o długości Lt=30 m-Komora z lampą UV do dezynfekcji-Ogrodzenie-Utwardzenie nawierzchni terenu-Rury ochronne na kable: rura dwudzielna na kable o długości 2,00 m-1 szt. Przedmiot umowy określa dokumentacja, która składa się z: -projektów budowlanych,-dokumentacji geotechnicznej w zakresie dotyczącym przedmiotu zamówienia,-przedmiarów robót,-specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych. Szczegółowy zakres rzeczowy planowanej inwestycji (ilość armatury, kształtek wodociągowych itp. określa również dokumentacja projektowa).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5917582,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8990000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5917582,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane „Budomont” sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813 00 19 829
7.3.3) Ulica: ul. Przy Torze 1
7.3.4) Miejscowość: Rzeszów
7.3.5) Kod pocztowy: 35-205
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5917582,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 17 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |