ROZBUDOWA DW NR 977 ODCINEK 225 KM 1+164.00 – KM 1+215.55 WRAZ Z ROZBUDOWĄ ODWODNIENIA ORAZ BUDOWĄ, PRZEBUDOWĄ I ZABEZPIECZENIEM SIECI UZBROJENIA TERENU W CIĄGU UL. STRÓŻOWSKIEJ W GORLICACH
Miasto Gorlice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00386842
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00386842/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-27 15:11
- Lokalizacja
- Gorlice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5f620ae6-24a1-11ef-a458-c2a7c3d67e03
- Identyfikator
- 7382125507
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00386842 z dnia 2024-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
ROZBUDOWA DW NR 977 ODCINEK 225 KM 1+164.00 – KM 1+215.55 WRAZ Z ROZBUDOWĄ ODWODNIENIA ORAZ BUDOWĄ, PRZEBUDOWĄ I ZABEZPIECZENIEM SIECI UZBROJENIA TERENU W CIĄGU UL. STRÓŻOWSKIEJ W GORLICACH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 2
1.5.2.) Miejscowość: Gorlice
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.7.) Numer telefonu: tel: (18) 3551252
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9378101.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ROZBUDOWA DW NR 977 ODCINEK 225 KM 1+164.00 – KM 1+215.55 WRAZ Z ROZBUDOWĄ ODWODNIENIA ORAZ BUDOWĄ, PRZEBUDOWĄ I ZABEZPIECZENIEM SIECI UZBROJENIA TERENU W CIĄGU UL. STRÓŻOWSKIEJ W GORLICACH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5f620ae6-24a1-11ef-a458-c2a7c3d67e03
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00386842
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048866/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Rozbudowa DW nr 977 odcinek 225 km 1+164.00 – km 1+215.55 wraz z rozbudową odwodnienia oraz budową, przebudową i zabezpieem sieci uzbrojenia terenu w ciągu ul. Stróżowskiej w Gorlicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00360806
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.10.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 619982,30 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę robót budowlanych Przedmiotem umowy jest wykonanie robót budowlanych polegających na rozbudowie drogi wojewódzkiej nr 977 Tarnów – Konieczna - Granica Państwa odcinek 225 km 1+164.00 – km 1+215.55 wraz z rozbudową odwodnienia oraz budową, przebudową i zabezpieczeniem sieci uzbrojenia terenu w ciągu ul. Stróżowskiej w Gorlicach w zakresie:
1) robót przygotowawczych,
2) robót rozbiórkowych,
3) robót ziemnych,
4) rozbudowy drogi wojewódzkiej,
5) budowy chodnika lewostronnego
6) przebudowy chodnika prawostronnego,
7) odbudowy nawierzchni po przekopach kanalizacyjnych wraz z wykonaniem warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni,
8) budowy i przebudowę zjazdów zwykłych,
9) budowy ściany oporowej w dowiązaniu do istniejącego przyczółka obiektu mostowego,
10) budowy studzienek ściekowych,
11) przebudowy i budowy sieci gazowej,
12) budowy oświetlenia przejścia dla pieszych,
13) rozbiórki istniejącej bariery drogowej,
14) montażu barieroporęczy mostowej,
15) likwidacji barier architektonicznych w obrębie rozbudowywanego odcinka drogi wojewódzkiej,
16) humusowania i obsiania skarp,
17) umocnienia poboczy kruszywem,
18) opracowania, zatwierdzenia i wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu w uzgodnieniu z ZDW Kraków - oznakowanie poziome i pionowe, urządzenia BRD
19) wykonania oznakowania stałego wg. organizacji ruchu (oznakowanie poziome i pionowe, urządzenia BRD),
20) robót wykończeniowych
1.2 Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określa poniższa dokumentacja:
1) Decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej Nr 14/2023 wraz z załącznikami,
2) Projekt Budowlany Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 977 Tarnów – Konieczna – Granica Państwa odc. 225 w km 1+164,00 – km 1+215,70 w ciągu ul. Stróżowskiej w Gorlicach – Projekt zagospodarowania terenu,
3) Projekt Budowlany Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 977 Tarnów – Konieczna – Granica Państwa odc. 225 w km 1+164,00 – km 1+215,70 w ciągu ul. Stróżowskiej w Gorlicach – Projekt architektoniczno-budowlany,
4) Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 977 Tarnów – Konieczna – Granica Państwa odc. 225 w km 1+164,00 – km 1+215,70 w ciągu ul. Stróżowskiej w Gorlicach – Projekt techniczny,
5) Dokumenty formalno-prawne,
6) Geotechniczne warunki posadowienia,
7) Projekt stałej organizacji ruchu Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 977 Tarnów – Konieczna – Granica Państwa odc. 225 w km 1+164,00 – km 1+215,70 w ciągu ul. Stróżowskiej w Gorlicach,
8) STWiORB Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 977 Tarnów – Konieczna – Granica Państwa odc. 225 w km 1+164,00 – km 1+215,70 w ciągu ul. Stróżowskiej w Gorlicach,
9) przedmiar robót Rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 977 Tarnów – Konieczna – Granica Państwa odc. 225 w km 1+164,00 – km 1+215,70 w ciągu ul. Stróżowskiej w Gorlicach - stanowiący załącznik nr 9 do SWZ jest elementem pomocniczym opisu przedmiotu umowy i ze względu na ryczałtowy charakter wynagrodzenia nie będzie stanowił podstawy do rozliczeń pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcą.
1.3 Zamawiający podkreśla, iż ewentualne znaki towarowe, patenty lub źródła pochodzenia materiałów lub urządzeń podane w dokumentach stanowiących opis przedmiotu zamówienia są przykładowe. Zamawiający dopuszcza użycie materiałów/urządzeń równoważnych, tzn. o nie gorszych parametrach technicznych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu nie została złożona żadna oferta. W związku z powyższym konieczne jest unieważnienie niniejszego postępowaniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2024-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |