Zatrudnienie lekarza specjalistę radioterapii onkologicznej oraz lekarza specjalistę onkologii klinicznej do Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej z częścią urazową – wolna ręka.
SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00387119
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-06-28 07:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5271045483
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Specjalistyczne usługi medyczne
Wykonawcy
2 przyznane
Małgorzata Gidzińska - Wielgoszwarszawa, PL
16 500 PLNEwa Markiewicz - GrodzickaWarszawa, PL
16 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.