BUDOWA BLOKU PRZY ULICY KORCZAKA W GORLICACH

Miasto Gorlice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00387320
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00387320/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-28 09:00
Lokalizacja
Gorlice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5ab8247c-f0b8-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
Identyfikator
7382125507
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUGOWO PRODUKCYJNO HANDLOWY HAŻBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGorlice, PL · lot 0
17 570 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00387320 z dnia 2024-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA BLOKU PRZY ULICY KORCZAKA W GORLICACH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Gorlice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491893204

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 2

1.5.2.) Miejscowość: Gorlice

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-300

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: (18) 3551252

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@um.gorlice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gorlice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/907137

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA BLOKU PRZY ULICY KORCZAKA W GORLICACH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ab8247c-f0b8-11ee-ac52-ee29f86ffd4f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00387320

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00048866/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa budynku mieszkalnego przy ul. Korczaka

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00270256

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-III.271.2.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 19975902,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie bloku - budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ulicy Korczaka w Gorlicach na podstawie pozwolenia na budowę nr 68/2023 z dnia 20.02.2023 r., znak AB.6740.845.2022 wraz z infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu, wykonanie dokumentacji powykonawczej oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie budynku.
Charakterystyka budynku: Budynek wielokondygnacyjny (5 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemna) na planie dwóch prostokątów w formie litery „L”, powierzchnia użytkowa 4 283,33 m2, kubatura budynku 14 488,50 m3.

2. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa poniższa dokumentacja:
1) Decyzja pozwolenia na budowę nr 68/2023 z dnia 20.02.2023 r, znak AB.6740.845.2022 – zał. nr 1 do SWZ,
2) Projekt zagospodarowania terenu i projekt architektoniczno – budowlany – zał. nr 2 do SWZ,
3) Projekt techniczny branża sanitarna - przyłącza – zał. nr 3 do SWZ,
4) Projekt techniczny drogowy – zał. nr 4 do SWZ,
5) Projekt techniczny architektura – zał. nr 5 do SWZ,
6) Projekt techniczny architektura - detale – zał. nr 6 do SWZ,
7) Projekt techniczny konstrukcje – zał. nr 7 do SWZ,
8) Projekt techniczny branża sanitarna - instalacje wewnętrzne – zał. nr 8 do SWZ,
9) Projekt techniczny instalacje elektryczne – zał. nr 9 do SWZ,
10) Projekt wykonawczy instalacje elektryczne – monitoring – zał. nr 10 do SWZ,
11) Projekt techniczny zieleń – zał. nr 11 do SWZ,
12) Specyfikacje techniczne – zał. nr 12 do SWZ,
13) Tabela równoważności nazw własnych – zał. nr 13 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17570000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 22296162,36 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17570000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy HAŻBUD Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON:490513978

7.3.3) Ulica: ul. Dukielska

7.3.4) Miejscowość: Gorlice

7.3.5) Kod pocztowy: 38-300

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty branży elektrycznej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17570000 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane