Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Stanin
Gmina Stanin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00387372
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00387372/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-28 09:13
- Lokalizacja
- Tuchowicz, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6c4d6a9a-28b1-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 8252079809
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00387372 z dnia 2024-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Stanin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stanin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582500
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: brak
1.5.2.) Miejscowość: Tuchowicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-422
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.7.) Numer telefonu: 25 629 96 31
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: stanin@stanin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stanin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6c4d6a9a-28b1-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Stanin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6c4d6a9a-28b1-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00387372
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363925
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IG.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja dróg gminnych na terenie Gminy Stanin”.
Zakres zamówienia obejmuje:
Przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr 579 w miejscowości Jonnik Kolonia od km 0+245,00 do km 0+839,00, w tym:
Roboty przygotowawcze
Roboty ziemne
Podbudowa
Roboty nawierzchniowe
Roboty wykończeniowe
Przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr 523/4 w miejscowości Józefów od km 0+000,00 do km 0+123,00, w tym:
Roboty przygotowawcze
Roboty ziemne
Podbudowa
Roboty nawierzchniowe
Roboty wykończeniowe
Przebudowę drogi gminnej nr 102651L w miejscowości Kierzków od km 0+589,00 do km 1+279,00, w tym:
Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe
Roboty ziemne
Podbudowa
Roboty nawierzchniowe
Roboty wykończeniowe
Przebudowę drogi gminnej nr 102639L w miejscowości Kosuty od km 2+046,00 do km 2+745,00, w tym:
Roboty przygotowawcze
Roboty ziemne
Podbudowa
Roboty nawierzchniowe
Roboty wykończeniowe
Przebudowę drogi wewnętrznej na działce nr 629 w miejscowości Nowy Stanin od km 0+000,00 do km 0+387,00, w tym:
Roboty przygotowawcze
Roboty ziemne
Podbudowa
Roboty nawierzchniowe
Roboty wykończeniowe
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zostało złożonych 5 ofert. Cena oferty nr 1 – 3 193 707,12 zł, cena oferty nr 2 – 2 290 546,13 zł, cena oferty nr 3 – 2 176 517,96 zł, cena ofertynr 4 – 1 913 983,22 zł, cena oferty nr 5 – 4 115 483,94 zł. Cena powyższych ofert przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 1 500 000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2024-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |