Budowa budynku biurowego (Kancelaria leśnictwa Nowy Świat).

NADLEŚNICTWO TRZCIEL

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00387554
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00387554/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-06-28 09:55
Lokalizacja
Trzciel, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ff955d70-127f-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
5960004413
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

MOD21 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁysomice, PL · lot 0
576 858,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00387554 z dnia 2024-06-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku biurowego (Kancelaria leśnictwa Nowy Świat).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO TRZCIEL

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539315

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Graniczna 18

1.5.2.) Miejscowość: Trzciel

1.5.3.) Kod pocztowy: 66-320

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: trzciel@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzciel.szczecin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff955d70-127f-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku biurowego (Kancelaria leśnictwa Nowy Świat).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff955d70-127f-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00387554

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00268762/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa budynku biurowego - kancelaria Leśnictwa Nowy Świat

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00328884

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.7.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z budową budynku biurowego pojedynczej samodzielnej kancelarii leśnictwa Nowy Świat wraz z zagospodarowaniem terenu oraz z uzyskaniem dla niego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Zamawiający wymaga, aby budowa budynku kancelarii realizowana była w technologii drewnianej z wykorzystaniem prefabrykowanych gotowych elementów (modułów).
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej składającej się z:
1) projektu budowlanego Tom 1 -projekt zagospodarowania terenu - stanowiącego załącznik nr 1A do SWZ;
2) projektu budowlanego Tom 2 -projekt architektoniczno-budowlany - stanowiącego załącznik nr 1B do SWZ
3) projektu wykonawczego Tom 1 -projekt zagospodarowania terenu - stanowiącego załącznik nr 1C do SWZ;
4) projektu wykonawczego Tom 2 -projekt architektoniczno-budowlany - stanowiącego załącznik nr 1D do SWZ
5) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót - stanowiącej załącznik nr 1E do SWZ;
6) przedmiaru robót - stanowiącego załącznik nr 1F do SWZ;
7) pozwolenia na budowę - stanowiącego załącznik nr 1G do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 576858,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 863617,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 576858,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MOD21 Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792730579

7.3.4) Miejscowość: Ostaszewo

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Roboty ziemne; Zagospodarowanie ternu zewnętrznego

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 576858,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 9 miesiące

2024-06-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane