Modernizacja układu dróg nr 2501D Brunów-Chmielno-Ustronie oraz 2518D Chmielno-Zbylutów-Skorzynice o dł. 8,7 km
Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00387811
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00387811/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-28 10:47
- Lokalizacja
- Lwówek Śląski, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-49a2cbf6-03be-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 6161410172
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00387811 z dnia 2024-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja układu dróg nr 2501D Brunów-Chmielno-Ustronie oraz 2518D Chmielno-Zbylutów-Skorzynice o dł. 8,7 km
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Lwówecki z siedzibą w Lwówku Śląskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821606
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 4
1.5.2.) Miejscowość: Lwówek Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-600
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: w.rozycki@powiatlwowecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.powiatlwowecki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9213721.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja układu dróg nr 2501D Brunów-Chmielno-Ustronie oraz 2518D Chmielno-Zbylutów-Skorzynice o dł. 8,7 km2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-49a2cbf6-03be-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00387811
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00005684/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja układu dróg: nr 2501D Brunów -Chmielno-Ustronie oraz 2518D Chmielno-Zbylutów-Skorzynice o długości około 8,7 km
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00304278
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PI.272.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji:
1.1. drogi powiatowej nr 2518D w miejscowości Skorzynice – granica powiatu o dł. 4,012 km.
a) Zakres zadania obejmuje remont nawierzchni oraz istniejących przepustów i rowów. Teren objęty zadaniem zlokalizowany jest w województwie dolnośląskim, w powiecie lwóweckim, łączy miejscowości Zbylutów i Nową Wieś Grodziską. Droga nr 2518D posiada status drogi publicznej klasy zbiorczej (Z). Projektowany remont obejmuje swoim zakresem wg ewidencji gruntów działki drogowe nr 146/6, 146/1, 365/1, 365/2, 365/3, 14/2, 23, 64/3, 56, 52, 50, 525, 557 jednostka ewidencyjna 021203_5 (obręb 0023). Remont drogi powiatowej nr 2518D nie zmienia istniejącego układu komunikacyjnego. Istniejąca droga posiada nawierzchnię bitumiczną.
b) Projektuje się remont drogi powiatowej 2518D o następujących parametrach:
• szerokość jezdni zmienna od 4,30 m-5,00 m,
• łączna długość remontowanego odcinka to 4012,00 m,
• nawierzchnia jezdni –warstwa ścieralna z AC 11 S gr. 4,0 cm,
• pobocza wykonane z kruszywa kamiennego, zamiałowane miałem kamiennym 0/5.
1.2. drogi powiatowej 2501D Brunów - Chmielno - Ustronie o dł. 4,688 km od 0+000 do 4+688.
W ramach modernizacji wykonane zostanie:
a) frezowanie w miejscach zacięć,
b) karczowanie pni wycinkę krzaków,
c) ścinka poboczy i odmulanie istniejących rowów,
d) wykonanie nowych zjazdów wraz z przepustami,
e) wykonanie nowych przepustów pod drogą,
f) wykonana warstwa wiążąca i warstwa ścieralna,
g) wykonane nowe pobocza,
Modernizacja znacząco poprawi komfort użytkowników w/w drogi powiatowej.
1.3. drogi powiatowej 2501D Brunów - Chmielno - Ustronie o dł. 1,472 km od 4+688 do 6+160 – w ramach prawa opcji.
W ramach modernizacji wykonane zostanie:
a) wykonane nowe pobocza. frezowanie w miejscach zacięć,
b) karczowanie pni wycinkę krzaków,
c) ścinka poboczy i odmulanie istniejących rowów,
d) wykonanie nowych zjazdów wraz z przepustami,
e) wykonanie nowych przepustów pod drogą,
f) wykonana warstwa wiążąca i warstwa ścieralna,
g) wykonane nowe pobocza,
Modernizacja znacząco poprawi komfort użytkowników w/w drogi powiatowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7055159,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8256001,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7055159,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: URBIT MICHALIK sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6131592547
7.3.4) Miejscowość: Kościelniki Dolne
7.3.5) Kod pocztowy: 59-800
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7055159,46 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |