Przebudowa oświetlenia oraz realizacja parku kieszonkowego na podwórku pomiędzy ul. Andersa 23-37 i ul. Lewartowskiego 3
ZARZĄD TERENÓW PUBLICZNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00388914
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00388914/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-06-28 14:55
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23e9dbbf-0600-11ef-b81b-aebd110f5279
- Identyfikator
- 5260035127
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00388914 z dnia 2024-06-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa oświetlenia oraz realizacja parku kieszonkowego na podwórku pomiędzy ul. Andersa 23-37 i ul. Lewartowskiego 3
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD TERENÓW PUBLICZNYCH
1.3.) Oddział zamawiającego: ZTP
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010496921
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podwale 23
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-261
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bom@ztp.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ztp.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ztp.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa oświetlenia oraz realizacja parku kieszonkowego na podwórku pomiędzy ul. Andersa 23-37 i ul. Lewartowskiego 32.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23e9dbbf-0600-11ef-b81b-aebd110f5279
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00388914
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-06-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00031811/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie robót związanych z realizacją parku kieszonkowego przy ul. Dubois/ul. Lewartowskiego
1.1.6 Przebudowa oświetlenia na podwórku pomiędzy ul.andersa 23-37 i ul. Lewartowskiego 3
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00306560
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZTP-IV.26.12.2024.ECH Zp–12/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest obejmuje wykonanie robót związanych ze zmianami zagospodarowania terenu administrowanego przez Zarząd Terenów Publicznych - Wykonanie robót związanych z realizacją parku kieszonkowego oraz przebudowy oświetlenia przy ul. Dubois/ul. Lewartowskiego w Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy.
Szczegółowe zakresy prac ujęte są w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa następująca dokumentacja:
1) Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ;
2) Przedmiar robót, stanowiące załącznik nr 2 do SWZ;
3) Dokumentacja projektowa, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ;
4) Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 4 do SWZ;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
45000000-7 - Roboty budowlane
45233140-2 - Roboty drogowe
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca KĘPKA ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU JAROSŁAW KĘPKA odstąpił od podpisania umowy.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
| 2024-06-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |