Prace konserwatorskie przy fragmencie elewacji frontowej i południowej budynku przy ul. Korfantego 34 w Bytomiu wraz z naprawą tynków wewnętrznych
MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00389315
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00389315/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-01 09:25
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-07add943-0d3b-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
- Identyfikator
- 6260004392
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00389315 z dnia 2024-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace konserwatorskie przy fragmencie elewacji frontowej i południowej budynku przy ul. Korfantego 34 w Bytomiu wraz z naprawą tynków wewnętrznych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM GÓRNOŚLĄSKIE W BYTOMIU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000278451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Jana III Sobieskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-902
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@muzeum.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeum.bytom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/muzeum_bytom1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Prace konserwatorskie przy fragmencie elewacji frontowej i południowej budynku przy ul. Korfantego 34 w Bytomiu wraz z naprawą tynków wewnętrznych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-07add943-0d3b-11ef-b4f6-06f4b0c1d0b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389315
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00105675/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Prace konserwatorskie przy fragmencie elewacji frontowej i południowej budynku przy ul. Korfantego 34 wraz z naprawą tynków wewnętrznych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00315606
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu prac konserwatorskich i restauratorskich fragmentu elewacji frontowej budynku byłego starostwa powiatu bytomskiego przy ul. Korfantego 34 w Bytomiu wraz z robotami towarzyszącymi.
2. Zakres robót obejmuje naprawę:
- gzymsu koronującego, okapowego, wykonanego z cegły glazurowanej barwy ciemnozielonej, w elewacji zachodniej (frontowej) na wysokości sali koncertowej w północnym skrzydle budynku,
- gzymsu koronującego, okapowego, wykonanego z cegły glazurowanej barwy ciemnozielonej, w elewacji zachodniej (frontowej) w jej centralnej części w okolicy wejścia do budynku,
- ozdobnych wykuszy (w formie wieżyczek) flankujących zachodnią część elewacji frontowej (północne skrzydło budowli – dwie wieżyczki), w miejscach powstałych uszkodzeń na połączeniu z gzymsem koronującym, okapowym długości 13,0m, na wysokości sali koncertowej,
- ściany zewnętrznej elewacji południowej przy wejściu do budynku - ściana północnego skrzydła budowli (od strony wewnętrznej i zewnętrznej);
3. Szczegółowy opis całości przedmiotu zamówienia zawierają: przedmiar, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz dokumentacja projektowa.
Prace muszą być zrealizowane zgodnie z w/w dokumentami.
Ważne: Należy zastosować kształtki klinkierowe perforowane o przekroju trójkątnym, glazurowane (szkliwione) w kolorze ciemnozielonym wykonane według pierwowzoru dostarczonego z obiektu. Kształtki produkowane będą na indywidualne zamówienie. Kolor kształtek należy dostosować do oryginalnego koloru po usunięciu zanieczyszczeń. Dopuszcza się zastosowanie dobrze zachowanych odzyskanych kształtek po oczyszczeniu chemicznym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442110-1 - Malowanie budynków
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161344,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 168165,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161344,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Efekt sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 643674166
7.3.4) Miejscowość: Chorzów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 161344,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-31| 2024-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |