Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1

Gmina Złotniki Kujawskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00389406
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00389406/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-01 09:45
Lokalizacja
Złotniki Kujawskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b068d97-289f-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
Identyfikator
5562561930
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00389406 z dnia 2024-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotniki Kujawskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350808

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 6

1.5.2.) Miejscowość: Złotniki Kujawskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-180

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.taflinska@zlotnikikujawskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotnikikuj.ires.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zlotnikikujawskie

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b068d97-289f-11ef-87ba-8eb060fd7bb8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389406

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016645/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00363386

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.1.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robot budowlanych pn.„Termomodernizacja i modernizacja budynku komunalnego w Złotnikach Kujawskich ul.Parkowa 1".
2. 2. Zakres zamówienia obejmuje:
Prace budowlane
- roboty dekarskie związane z rozebraniem starego pokrycia dachowego i orynnowania oraz wykonanie nowego pokrycia dachowego wraz z wykonaniem nowych obróbek blacharskich, w tym rynien i rur spustowych,
- ocieplenie stropu pod poddaszem użytkowym,
- konserwacja drewnianej konstrukcji dachu,
- konserwacja drewnianej zabudowy ganku,
- wymiana zużytej stolarki drzwiowej i okiennej, wyposażenie każdego okna w nawietrzaki higrosterowalne,
- wymiana parapetów wewnętrznych z konglomeratu przy wymienianych oknach,
- rozbiórka zamurowań otworów ,
- renowacja elewacji ,,renowacja zawilgoconych i zasolonych murów, wykonanie systemu renowacyjnego tynków,
- stary zawilgocony i zasolony tynk należy usunąć z powierzchni muru, spoiny wydrapać i oczyścić na głębokość minimum 2 cm,
- usunąć wszelkie zanieczyszczenia spowodowane przez mech, algi lub zazielenienia na murze, jako zabezpieczenie przed wilgocią należy wykonać izolację pionową,
- wykonanie opaski wokół budynku ze żwiru
- wykonanie warstw izolacyjnych na stropie pod poddaszem nieużytkowym,
- prace przygotowawcze i naprawcze przed montażem i po montażu izolacji termicznej,
- montaż nowych poręczy schodów zewnętrznych,
- remont ciągów komunikacyjnych w części wspólnej,
- naprawa przewodów dymowych,
- naprawa przewodów wentylacji grawitacyjnej

Prace sanitarne
- wymiana instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
- demontaż istniejącej instalacji grzewczej,
- demontaż kotła olejowego,
- demontaż zbiornika na olej opałowy

Prace elektryczne
- wymiana instalacji elektrycznej,
- wymiana instalacji odgromowej

Budynek dworu przy ul.Parkowej nr 1 w Złotnikach Kujawskich ujęty jest w Kujawsko pomorskiej wojewódzkiej ewidencji zabytków, a także znajduje się w strefie „A” ochrony konserwatorskiej.

UWAGA: Roboty realizowane będą na obiekcie, który jest zamieszkały.
Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu zdemontowane rynny o dł. ok.60,0 m, które były awaryjnie założone w 2023 r.

3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Dokumentacja Projektowa, stanowiąca załącznik nr 8 do SWZ, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robot (STWiOR) stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ oraz projekt umowy, stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na wykonanie przedmiotowego zadania na podstawie art.255 pkt 1 ustawy Pzp, gdyż w postępowaniu nie złożonej żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie unieważnione - brak ofert.
2024-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane