„Utrzymanie przejezdności dróg leśnych”
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zamrzenica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00389621
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00389621/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-01 10:43
- Lokalizacja
- Bysław, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af4ab2ff-2190-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 5610003264
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
1 przyznane
DAWID DOMIŃSKIŁabiszyn, PL · lot 0
615 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00389621 z dnia 2024-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Utrzymanie przejezdności dróg leśnych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Zamrzenica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550785
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamrzenica 1A
1.5.2.) Miejscowość: Bysław
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-510
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamrzenica@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zamrzenica.torun.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://josephine.proebiz.com/pl/profile/56100032641.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Utrzymanie przejezdności dróg leśnych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af4ab2ff-2190-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389621
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00210336/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 „Utrzymanie przejezdności dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Zamrzenica w roku 2024”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00348726
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.2.2.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 855000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie przejezdności dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Zamrzenica, poprzez wykonanie prac remontowych i konserwacyjnych, polegających na miejscowym uzupełnieniu kruszywa, we wskazane miejsca w drogach leśnych, w zasięgu terytorialnym Nadleśnictwa Zamrzenica,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266,91 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239,06 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KIEL-TRANS Dawid Domiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5621745791
7.3.3) Ulica: ul. Nowa 6/15,
7.3.4) Miejscowość: Łabiszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 89-210
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 615000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość zamówienia jest łączną wartością netto obu części, zawierającą kwotę zamówień podobnych w wysokości 50% zamówienia podstawowego. Wartość umowy jest maksymalną wartością brutto zleconych robót. Cena oferty jest sumą brutto stawek dla poszczególnych technologii (zadanie 2) lub ceną za wykonanie 1 km(zadanie1).Ze względu na omyłkowe zaznaczenie w ogłoszeniu o zamówieniu informacji, że zamówienie nie zostało podzielone na części, wszelkie informacje zamieszczone w podstawowym ogłoszeniu o wyniku postępowania, dotyczą umowy na zadanie nr 2-miejscowe uzupełnienie kruszywa we wskazane miejsca w drogach leśnych. Wymagane informacje dla umowy na zadanie 1-profilowanie dróg gruntowych -zostają podane poniżej.
Liczba otrzymanych ofert lub wniosków *4
Liczba ofert wariantowych 0
Liczba ofert dodatkowych 0
Liczba otrzymanych ofert złożonych przez mikro, małych i średnich przedsiębiorców *4
Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego * 0
Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG * 0
Liczba ofert odrzuconych * 0
Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt * 0
Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem * 1353,00
Kod waluty *PLN
Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem * 4551,00
Kod waluty * PLN
Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia * 1353,00
Kod waluty * PLN
Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową * Nie
Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną * Nie
Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia * Nie
Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy średnie przedsiębiorstwo
Krajowy numer identyfikacyjny * 5610000981
Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia * Zakład Sprzętowo-Transportowy Czesław Pawłowski
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - miejscowość * Tuchola
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - kod pocztowy 89-500
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia – województwo kujawsko-pomorskie
Wykonawca, któremu udzielono zamówienia - kraj * Polska
Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom * Nie
Data zawarcia umowy * 2024-06-26
Wartość umowy/umowy ramowej * 86100,00
Kod waluty *PLN
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej * Okres realizacji – miesiące
Okres realizacji - miesiące *6
| 2024-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |