Remont boiska szkolnego – wykonanie boiska wielofunkcyjnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 70 (4/B/SOSW/2024).
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kazmierza Kirejczyka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00389622
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00389622/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-01 10:44
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a524047c-224a-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 5921600826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00389622 z dnia 2024-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska szkolnego – wykonanie boiska wielofunkcyjnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 70 (4/B/SOSW/2024).
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Kazmierza Kirejczyka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000234985
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chojnicka 70
1.5.2.) Miejscowość: Starogard Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-200
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.7.) Numer telefonu: 58 56 222 69
1.5.8.) Numer faksu: 58 56 222 69
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@soswstarogard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://soswstarogard.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-a524047c-224a-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont boiska szkolnego – wykonanie boiska wielofunkcyjnego w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy ul. Chojnickiej 70 (4/B/SOSW/2024).2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a524047c-224a-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389622
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032374/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont boiska szkolnego na terenie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Starogardzie Gdańskim ul. Chojnicka 70
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00350070
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/B/SOSW/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont boiska szkolnego – wykonanie boiska wielofunkcyjnego w Specjalnym
Ośrodku Szkolno – Wychowawczym z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy
ul. Chojnickiej 70 (4/B/SOSW/2024).
Zakres prac:
a. Roboty rozbiórkowe (w tym ścinanie drzew, demontaż i montaż w innym miejscu urządzenia rekreacyjnego).
b. Prace budowlane i montażowe.
c. Roboty sanitarne.
Przedmiot zamówienia został opisany w:
I. projekcie zagospodarowania,
II. projekcie architektoniczno – budowlanym na remont boiska szkolnego – wykonanie boiska wielofunkcyjnego,
III. projekcie technicznym na remont boiska szkolnego – wykonanie boiska wielofunkcyjnego,
IV. przedmiarze robót,
V. STWiOR.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w trybie art. 255 ust. 5 ustawy Pzp unieważnia niniejsze postępowanie, bowiem wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, że prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia jest niemożliwe, czego nie można było wcześniej przewidzieć.| 2024-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |