Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji wraz zapleczem sanitarno-szatniowym istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w miejscowości Boleścin w formule „zaprojektuj i wybuduj”
Gmina Trzebnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00389845
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00389845/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-01 11:42
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ed85b4b-0ec9-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
- Identyfikator
- 9151603770
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00389845 z dnia 2024-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji wraz zapleczem sanitarno-szatniowym istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w miejscowości Boleścin w formule „zaprojektuj i wybuduj”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935135
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. M. J. Piłsudskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9276411.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji wraz zapleczem sanitarno-szatniowym istniejącego boiska wielofunkcyjnego przy Szkole Podstawowej w miejscowości Boleścin w formule „zaprojektuj i wybuduj”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ed85b4b-0ec9-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00389845
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00079243/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Budowa zadaszenia o stałej konstrukcji wraz z zapleczem sanitarno - szatniowym istniejącego boiska wielofukcyjnego przy Szkole Podstawowej w Boleścinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00324699
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia zadaszenie istniejącego boiska wielofunkcyjnego, z nawierzchnią poliuretanową wraz z wykonaniem niezbędnego zaplecza szatniowo-sanitarnego. Zadaszenie należy wykonać na konstrukcji stalowej.
2. W zakres zamówienia dla zadania wchodzi między innymi:
a) opracowanie dokumentacji projektowej,
b) uzyskanie wymaganych uzgodnień,
c) wykonanie robót ziemnych i fundamentów,
d) budowa zadaszenia,
e) budowa zaplecza sanitarno-szatniowego,
f) wykonanie instalacji elektrycznej oraz instalacji monitoringu
g) wykonanie instalacji wodno-kanalizacyjnej,
h) wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji,
i) wykonanie instalacji grzewczej,
j) odtworzenie i uzupełnienie zniszczonej nawierzchni istniejącego boiska,
k) wyposażenie obiektu sportowego, w tym m.in. strzelnica laserowa (4 stanowiska),
l) zagospodarowanie terenu.
1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią zapisy w § 1 i 2 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ oraz PFU stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45113000-2 - Roboty na placu budowy
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3954450 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4133304,5 PLN
| 2024-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |