Realizacja specjalistycznych konsultacji dla uczestników projektu pn. Skoordynowane wsparcie pre i post adopcyjne

Śląski Ośrodek Adopcyjny w Katowicach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00389894
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2024-07-01 11:53
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9542770064
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

Wykonawcy

3 przyznane

Paulina Kopeć Turecka Pomoc Psychologiczno -Seksuologiczna Bliskie WsparcieKraków, PL
60 000 PLN
IGALIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąWałbrzych, PL
74 700 PLN
IGALIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąWałbrzych, PL
74 700 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.