Przebudowa budynku gospodarczego na kancelarię leśnictwa.

NADLEŚNICTWO GOŚCINO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00390148
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00390148/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-01 12:46
Lokalizacja
Gościno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c51d8efd-27bf-11ef-a458-c2a7c3d67e03
Identyfikator
6710009982
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00390148 z dnia 2024-07-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa budynku gospodarczego na kancelarię leśnictwa.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO GOŚCINO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. IV Dywizji Wojska Polskiego 63

1.5.2.) Miejscowość: Gościno

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-120

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: goscino@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://goscino.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c51d8efd-27bf-11ef-a458-c2a7c3d67e03

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


GOSPODARKA LEŚNA

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa budynku gospodarczego na kancelarię leśnictwa.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c51d8efd-27bf-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00390148

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00455810/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa budynku gospodarczego na kancelarię leśnictwa.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00360422

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.2.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 249661,46 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia:
1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych polegających na zaadoptowaniu budynku gospodarczego na budynek usług administracyjnych (kancelarię) wraz z niezbędnymi praca w zakresie zagospodarowania działki, wykonanie przyłącza kanalizacyjno - sanitarnego, oraz wodociągowego.
2) W ramach prowadzonych prac, funkcja budynku oraz przyległego terenu z dotychczasowego budynku gospodarczego ulegnie zmianie na budynek usług administracji, realizacja w ramach istniejącej zabudowy zagrodowej.
Dla poprawienia bezpieczeństwa użytkowników oraz trwałości obiektu, planowana inwestycja będzie polegać na m.in.:
• przystosowaniu istniejącego budynku gospodarczego poprzez rozebranie istniejącej posadzki wraz z wywiezieniem gruzy, wykonanie nowych posadzek;
• wykłuciu istniejących drzwi i bram garażowych z zamurowaniem powstałych otworów;
• wykłuciu otworów w celu osadzenia drzwi i okien;
• częściowe rozebraniu ścian wewnętrznych i postawieniu nowych zgodnie z dokumentacją projektową;
• wykonaniu niezbędnych prac w zakresie instalacji elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej (wraz ze zbiornikiem zamkniętym – szambo) poprzez wykonanie przyłączy do budynku i rozłożenie niezbędnej instalacji wewnątrz;
• zagospodarowaniu terenu wkoło budynku poprzez wykonanie chodników oraz podjazdu z kostki betonowej, ogrodzenia oraz miejsc postoju pojazdów.
3) Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia („OPZ”) określa:
a) Projekt budowlany spełniający wymogi Projektu wykonawczego,
b) Kosztorysy ofertowe wraz z przedmiarami,
c) Specyfikacja techniczna
- ( łącznie: „ Dokumentacja Projektowa”) – stanowiąca załącznik 2 do SWZ .
3.2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia („OPZ”), który stanowi Dokumentacja projektowa znajduje się w załącznikach nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do terminu wskazanego, jako termin otwarcia ofert nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2024-07-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane