Modernizacja budynku Centrum Aktywności Senioralnej – POWTÓRKA (Roboty w zakresie instalacji elektrycznej, Roboty w zakresie instalacji sanitarnej)
Powiat Wołowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00390567
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00390567/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-01 14:12
- Lokalizacja
- Wołów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aedf7b6d-2a1b-11ef-86d2-4e696a6d8c25
- Identyfikator
- 9880219208
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychUsługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznejRoboty instalacyjne gazowe
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00390567 z dnia 2024-07-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Centrum Aktywności Senioralnej – POWTÓRKA
(Roboty w zakresie instalacji elektrycznej, Roboty w zakresie instalacji sanitarnej)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wołowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934800
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Piastowski 2
1.5.2.) Miejscowość: Wołów
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiatwolowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwolowski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiatwolowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Centrum Aktywności Senioralnej – POWTÓRKA(Roboty w zakresie instalacji elektrycznej, Roboty w zakresie instalacji sanitarnej)
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aedf7b6d-2a1b-11ef-86d2-4e696a6d8c25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00390567
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067959/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja budynku Centrum Aktywności Senioralnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00367866
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.272.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa zadania: Modernizacja budynku Centrum Aktywności Senioralnej.Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych i rozbiórkowych zgodnie z przedmiarem robót,
specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, projektem wykonawczym oraz wymaganiami Zamawiającego, tj.:
Część I - Roboty w zakresie instalacji elektrycznej:
1. Remont instalacji oświetlenia wewnętrznego z wymianą istniejących na stropowych opraw na nowe w technologii led montowane stropowo.
2. Montaż systemu paneli fotowoltaicznych na dachu budynku, zasilających wewnętrzną elektryczną instalację budynkową.
UWAGA! Do odbioru robót wymagany jest operat kolaudacyjny (dokumentacja powykonawcza zawierająca certyfikaty dla
materiałów i urządzeń, protokoły prób szczelności i sprawdzenia sprawności instalacji systemu oddymiającej, hydrantowej i
gazowej). Należy go przekazać Zamawiającemu w 2 egzemplarzach.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki:
1) przedmiary robót (pomocniczo) – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
3) projekt – załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4. Miejsce wykonania robót:
Centrum Aktywności Senioralnej w Wołowie, ul. Inwalidów Wojennych 26A, 56-100 Wołów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
51112100-1 - Usługi instalowania sprzętu do przesyłu energii elektrycznej
4.5.5.) Wartość części: 327000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Nazwa zadania: Modernizacja budynku Centrum Aktywności Senioralnej.Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych i rozbiórkowych zgodnie z przedmiarem robót,
specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót, projektem wykonawczym oraz wymaganiami Zamawiającego, tj.:
Część II - Roboty w zakresie instalacji sanitarnej:
1. Przeniesienie pomieszczenia kotłowni do nowej lokalizacji połączone ze zmianą źródła ciepła na jednofunkcyjny gazowy
kocioł wiszący zasilany gazem ziemnym.
2. Przebudowa instalacji CO polegająca na przemieszczeniach części grzejników związaną z nową aranżacją wnętrz.
UWAGA! Do odbioru robót wymagany jest operat kolaudacyjny (dokumentacja powykonawcza zawierająca certyfikaty dla
materiałów i urządzeń, protokoły prób szczelności i sprawdzenia sprawności instalacji systemu oddymiającej, hydrantowej i gazowej). Należy go przekazać Zamawiającemu w 2 egzemplarzach.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki:
1) przedmiary robót (pomocniczo) – załącznik nr 7 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
2) specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – załącznik nr 8 do Specyfikacji Warunków Zamówienia,
3) projekt – załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4. Miejsce wykonania robót:
Centrum Aktywności Senioralnej w Wołowie, ul. Inwalidów Wojennych 26A, 56-100 Wołów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.5.) Wartość części: 80000,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu do terminu składania ofert tj. do 01.07.2024 r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu do terminu składania ofert tj. do 01.07.2024 r. do godz. 10:00 nie została złożona żadna oferta.
| 2024-07-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |