Renowacja zabytkowego dworu w Mierzwinie
Gmina Złotniki Kujawskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00391089
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00391089/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-02 07:24
- Lokalizacja
- Złotniki Kujawskie, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9a965b19-2269-11ef-a500-1a0072d5d2bd
- Identyfikator
- 5562561930
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00391089 z dnia 2024-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Renowacja zabytkowego dworu w Mierzwinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Złotniki Kujawskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350808
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 6
1.5.2.) Miejscowość: Złotniki Kujawskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 88-180
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zlotnikikujawskie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotnikikuj.ires.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9361931.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Renowacja zabytkowego dworu w Mierzwinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a965b19-2269-11ef-a500-1a0072d5d2bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00391089
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00016645/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Renowacja zabytkowego dworu w Mierzwinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00350934
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 271.1.14.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ogólna charakterystyka obiektu :
Dworek w całości zlokalizowany w granicach działki nr 29/16, obręb Mierzwin, jednostka ewidencyjna 040709_2. Na działce
sąsiadującej znajduje się budynek mieszkalny (zabudowa bliźniacza).
Obiekt wybudowany pod koniec XIX wieku. jako obiekt o 3 kondygnacjach, w tym jednej kondygnacji podziemnej.
Konstrukcja obiektu:
• Fundamenty kamienne/ceglane,
• Ściany zewnętrzne i nośne z cegły pełnej,
• Stropy drewnienie, Podsufitka z desek i trzciny, podłogi drewniane pokryte deskami bądź płytkami ceramicznymi.
• Ścianki działowe z cegły pełnej bądź dziurawki na zaprawie cementowo-wapiennej,
• Okna częściowo wykonane z PCV, częściowo drewniane, wtórne,
• Drzwi częściowo wykonane z PCV, częściowo drewniane, wtórne.
Budynek wyposażony w jedną klatkę schodową drewnianą, prowadzącą na kondygnację I piętra. Schody prowadzące do
piwnicy drewniane.
Tynki wewnętrzne wapienne, wapienno-cemantowe, malowane farbami bądź pokryte płytkami ceramicznymi w
pomieszczeniach higieniczno-sanitarnych.
Dach płaski w konstrukcji drewnianej, pokryty papą. Obróbki blacharskie rynny, rury spustowe z blachy ocynkowanej.
Budynek znajduję się w gminnej ewidencji zabytków. Zakres prac ogranicza się do wnętrza obiektu.
Dane metrykalne – dworku w Mierzwinie
• powierzchnia zabudowy ok. 210 m2
• powierzchnia użytkowa piwnicy ok. 28,4 m2
• powierzchnia użytkowa parteru ok. 160,4m2
• powierzchnia użytkowa I pietra ok. 143,2 m2
• całkowita powierzchnia użytkowa ok. 333 m2
• kubatura ok. 1400 m3
• ilość klatek schodowych 1
• ilość kondygnacji nadziemnych 2
• ilość kondygnacji podziemnych 1
• długość budynku ok. 17,00 m
• szerokość budynku ok. 16,00 m • wysokość budynku < 12 m (budynek niski)
Zakres zamówienia obejmuje:
Prace budowlane
• Wymiana i renowacja stolarki drzwiowej wewnętrznej
• Klamrowanie i likwidacja widocznych spękań,
• Wymiana schodów wewnętrznych w klatce schodowej i schodów do piwnicy
• Remont klatki schodowej (skucie luźnych tynków, uzupełnienie ubytków, malowanie)
• Wymiana i naprawa posadzki klatki schodowej (parter, piętro)
• Naprawa podłóg w części mieszkalnej na piętrze (wraz z wymiana belek stropowych),
• Utworzenie dodatkowego węzła higieniczno-sanitarnego w części mieszkalnej – mieszkanie na piętrze,
• Wymiana istniejącego oświetlenia klatki schodowej wraz z wymiana osprzętu
• Wymiana istniejących instancji elektrycznych wraz z wymianą osprzętu w części mieszkalnej
• Wymiana i rozbudowa instalacji wodociągowej i kanalizacyjne
Szczegółowy opis znajduje się w SWZ i dokumentacji projektowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399211,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399211,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399211,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mister-Bud sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562711571
7.3.3) Ulica: ul. Andrzeja 7/3
7.3.4) Miejscowość: Inowrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 88-100
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399211,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |