Częściowy remont dachu wraz z kominami i wymianą instalacji odgromowej oraz klapami wyjścia na dach - III etap Znak sprawy: IA1.284.10.2024.MK

Politechnika Śląska

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00391483
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00391483/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-02 09:34
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b662c23c-1358-11ef-9381-e6cc5d6d04e5
Identyfikator
6310200736
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty rozbiórkoweWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie usuwania gruzuOchrona odgromowa

Wykonawcy

1 przyznane

ZDZISŁAW OLCZYKZabrze, PL · lot 0
271 523 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00391483 z dnia 2024-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Częściowy remont dachu wraz z kominami i wymianą instalacji odgromowej
oraz klapami wyjścia na dach - III etap Znak sprawy: IA1.284.10.2024.MK

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Politechnika Śląska

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001637

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Akademicka 2A

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-100

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.7.) Numer telefonu: (32) 237-13-34, 237-13-35

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: IA1@polsl.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.polsl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://polsl.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Częściowy remont dachu wraz z kominami i wymianą instalacji odgromowej
oraz klapami wyjścia na dach - III etap Znak sprawy: IA1.284.10.2024.MK

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b662c23c-1358-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00391483

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039281/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Częściowy remont dachu wraz z kominami i wymianą instalacji odgromowej oraz klapami wyjścia na dach. /Katowice, ul. Krasińskiego 8 /

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00328385

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IA1.284.10.2024.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 243824,37 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące:
remont dachu wraz z kominami i wymianą instalacji odgromowej oraz klapami wejścia na dach w części segmentów: 18,10,16,13 budynku Politechniki Śląskiej w Katowicach przy ul. Krasińskiego 8.
Zakres obejmuje następujące roboty ogólnobudowlane i elektryczne:
- wymiana części drewnianych elementów konstrukcyjnych,
- wymiana poszycia dachowego na papę termozgrzewalną modyfikowaną SBS’em wraz z zastosowaniem klinów izolacyjnych,
- wymiana rynien dachowych i rur spustowych,
- wykonanie nowych obróbek blacharskich oraz montaż wyłazów dachowych,
- naprawa ponad dachem tynków, gzymsów, kominów,
- wymianę instalacji odgromowej,
- diagnoza, naprawa i montaż kabli grzewczych systemu odwodnienia dachu (rynny, rury),
- wywóz i utylizacja zdemontowanych materiałów.

2. Termin wykonania zamówienia: do 11 tygodni (77 dni) od dnia zawarcia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 271523,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310107,24 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 271523,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zdzisław Olczyk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Zakład Remontowo – Budowlany Zdzisław Olczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6480101246

7.3.3) Ulica: 11-go Listopada 51

7.3.4) Miejscowość: Zabrze

7.3.5) Kod pocztowy: 41-807

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 271523,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 77 dni

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

UWAGA! Kwota podana w pkt 4.3.1) niniejszego ogłoszenia, tj.: "Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 243824,37 zł, to kwota nieuwzględniająca wartości przewidywanych zamówień, o których mowa wart. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w wysokości maksymalnie do 219 441,93 zł netto.
2024-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane