Organizacja i przeprowadzenie kursu prawa jazdy kat. B dla uczniów placówek oświatowych w Trzebnicy, Żmigrodzie i Obornikach Śląskich
Powiat Trzebnicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00391562
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2024-07-02 09:54
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9151605763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkół nauki jazdyUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia zawodowego
Wykonawcy
3 przyznane
ZOFIA RABSZTYNWrocław, PL
435 000 PLNZOFIA RABSZTYNWrocław, PL
87 000 PLNZOFIA RABSZTYNWrocław, PL
87 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.