Wykonanie remontu dróg gruntowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

GMINA JELCZ-LASKOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00181137
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00181137/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-08 12:09
Lokalizacja
Jelcz-Laskowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9a808af-62d4-4fe5-bf0e-744fb5b8ffaf
Identyfikator
9121715777
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

STANISŁAW CYGANByków, PL · lot 0
410 497,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00181137 z dnia 2025-04-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu dróg gruntowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JELCZ-LASKOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934880

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wincentego Witosa 24

1.5.2.) Miejscowość: Jelcz-Laskowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um.zamowienia2@jelcz-laskowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.jelcz-laskowice.finn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jelcz_laskowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu dróg gruntowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9a808af-62d4-4fe5-bf0e-744fb5b8ffaf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00181137

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038047/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Rekultywacja dróg gminnych na terenie miasta i giny Jelcz-Laskowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00118843

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 545148,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest “Wykonanie remontu dróg gruntowych na terenie Miasta i Gminy Jelcz-Laskowice”.
2. Remont cząstkowy nawierzchni dróg gruntowych w miejscowościach: Jelcz-Laskowice, Miłoszyce, Chwałowice, Dębina, Piekary, Dziuplina, Miłocice, Miłocice Małe, Grędzina, Łęg, Celina, Wójcice, Minkowice Oławskie, Biskupice Oławskie, Nowy Dwór w następującym zakresie:
a) wykonanie mechanicznego zagęszczenia podłoża tłuczniowego oraz uzupełnienie kruszywem granitowym 0 – 31,5 mm wyboi o głębokości do 5 cm na powierzchni ok. 70 000 m2,
b) profilowanie i zagęszczenie dróg gruntowych o powierzchni ok. 30 000 m2,
c) zakup kruszywa kamiennego - granitowego frakcji 0/31,5 mm w ilości 250 ton (sukcesywna dostawa wg wskazań zamawiającego).
3. Szczegółowy zakres robót zostanie określony przez Zamawiającego w poleceniu wykonania remontów cząstkowych w rozbiciu na ustalone w ofercie technologie wykonania robót. Polecenia te będą równoznaczne z przekazaniem placu budowy.
4. Zamawiający zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia przeglądu dróg z udziałem Wykonawcy.
5. Przegląd będzie jednocześnie przekazaniem placu budowy. Przegląd może być przeprowadzony etapowo /poszczególne grupy ulic lub sołectwa/.
6. Z uwagi na prowadzenie prac na drodze bez wyłączenia jej z ruchu Wykonawca winien w cenie oferty uwzględnić wszystkie koszty, między innymi: oznakowania zapewniającego bezpieczeństwo ruchu na drodze, ubezpieczenia oraz zapewnić taką organizację pracy, aby cykl realizacji zamówienia był jak najkrótszy.
7. Roboty mają być wykonywane technologiami określonymi w „Szczegółowej specyfikacji technicznej” oraz wg wskazań inspektora nadzoru.
9. Wybrany Wykonawca zobowiązany jest do zgłaszania u inspektora nadzoru terminu prowadzonych prac w pasie drogowym oraz sposobu oznakowania robót, które Wykonawca wykona na własny koszt.
10. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Przedmiar robót oraz szczegółowa specyfikacja techniczna stanowiące Załącznik nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 410497,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1530323,57 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 410497,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI TRANSPORTOWO SPRZĘTOWE STANISŁAW CYGAN

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 911 100 18 75

7.3.3) Ulica: UL. WROCŁAWSKA 92

7.3.4) Miejscowość: Byków

7.3.5) Kod pocztowy: 55-095

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 410497,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-04-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane