Remont sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika – działania remontowe planu naprawczego dla usunięcia przyczyn zużyć technicznych, użytkowych i środowiskowych
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00391713
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00391713/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-02 10:32
- Lokalizacja
- Nowy Tomyśl, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b8f8fec-2a2e-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7881498729
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00391713 z dnia 2024-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika – działania remontowe planu naprawczego dla usunięcia przyczyn zużyć technicznych, użytkowych i środowiskowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 W NOWYM TOMYŚLU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000688226
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Emilii Sczanieckiej 1
1.5.2.) Miejscowość: Nowy Tomyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-300
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48614423398
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zs1-nt@zs1-nt.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zs1-nt.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9405421.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika – działania remontowe planu naprawczego dla usunięcia przyczyn zużyć technicznych, użytkowych i środowiskowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b8f8fec-2a2e-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00391713
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00364885/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika – działania remontowe planu naprawczego dla usunięcia przyczyn zużyć technicznych, użytkowych i środowiskowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00367183
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZSnr1.261.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont sali sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Nowym Tomyślu – działania remontowe planu naprawczego dla usunięcia przyczyn zużyć technicznych, użytkowych i środowiskowych .
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- zabezpieczenia i organizacje prac remontowych wewnętrznych,
- demontaż wyposażenia sali sportowej,
- kompleksowe prace malarskie wraz z naprawami tynkarskimi,
- montaż wyposażenia sali sportowej,
- dostawę i montaż piłkochwytów okien górnych na konsolach,
- remont instalacji elektrycznej,
- remont wentylacji grawitacyjnej wspomaganej wentylatorami,
- wymianę zestawu drzwi wewnętrznych.
Wymiary sali w rzucie 11,55 x 23,60 m
Wysokość sali gimnastycznej wynosi około 6,50 m.
Zamawiający wymaga by przedmiot zamówienia był objęty minimum 36 miesięcznym okresem gwarancji. Zamawiający wymaga by przedmiot zamówienia był objęty minimum 36 miesięcznym okresem rękojmi. W przypadku wydłużenia okresu gwarancji jednoczesnemu wydłużeniu ulega okres rękojmi.
Szczegółowy opis i zakres wykonania przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia,
pkt 1) „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 1 lipca 2024r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
| 2024-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |