Wymiana części pokrycia dachów budynków mieszkalno-usługowych ul. Rynek 18/Opolskiego 1 oraz Rynek 16-17/Sądowa 2 w Wodzisławiu Śląskim
...Domaro Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00392030
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00392030/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-02 11:43
- Lokalizacja
- Wodzisław Śląski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-87572891-216e-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 6472573120
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00392030 z dnia 2024-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana części pokrycia dachów budynków mieszkalno-usługowych ul. Rynek 18/Opolskiego 1 oraz Rynek 16-17/Sądowa 2 w Wodzisławiu Śląskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ...Domaro Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 363367073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: dr L. Mendego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wodzisław Śląski
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@domaro.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://domaro.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://domaro.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie budynkami miejskimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana części pokrycia dachów budynków mieszkalno-usługowych ul. Rynek 18/Opolskiego 1 oraz Rynek 16-17/Sądowa 2 w Wodzisławiu Śląskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-87572891-216e-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00392030
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00347592
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 346535,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wymiana części pokrycia dachowego na budynkach:
Zadanie I – Rynek 18 / Opolskiego 1:
- wymiana pokrycia dachowego z dachówki ceramicznej karpiówki na dachówkę ceramiczną karpiówkę, bez zmiany konstrukcji dachu, z wymianą ołacenia – połacie od podwórza,
- rozebranie i ponowne wymurowanie 5 warstw cegieł głowic kominów z wykonaniem wylotów bocznych zabezpieczonych maskownicami lub siatką oraz wymiana tynków na całej wysokości od połaci dachu, zgodnie z opinią kominiarską,
- wymiana folii izolacyjnej/membrany od strony dachówki,
- wymiana wszystkich okien typu wole oko oraz wyłazów dachowych,
- wymiana obróbek blacharskich ogniomurów, pasów podrynnowych oraz rynien,
- wymiana obróbek blacharskich kominów (kołnierze i listwy) – dla kominów od strony połaci niewymienianych przyjąć przełożenie dachówek na odległość 1 m od komina,
- uzupełnienie folii od strony poddasza,
- uzupełnienie ubytków gzymsów od strony rynku i ul. Opolskiego oraz od podwórza, z zastosowaniem warstwy tynku w kolorze zbliżonym do istniejącego,
- zabezpieczenie budynku przed ewentualnym zalaniem w czasie wykonywanych robót.
Zadanie II – ul. Rynek 16-17/Sądowa 2:
- wymiana pokrycia dachowego z dachówki ceramicznej karpiówki na dachówkę ceramiczną karpiówkę, bez zmiany konstrukcji dachu, z wymianą ołacenia – połacie od podwórza,
- rozebranie i ponowne wymurowanie 5 warstw cegieł głowic kominów z wykonaniem wylotów bocznych zabezpieczonych maskownicami lub siatką oraz wymiana tynków na całej wysokości od połaci dachu, zgodnie z opinią kominiarską,
- wymiana folii izolacyjnej/membrany od strony dachówki,
- wymiana wszystkich okien typu wole oko oraz wyłazów dachowych,
- wymiana obróbek blacharskich ogniomurów, pasów podrynnowych oraz rynien,
- wymiana obróbek blacharskich kominów (kołnierze i listwy) – dla kominów od strony połaci niewymienianych przyjąć przełożenie dachówek na odległość 1 m od komina,
- uzupełnienie ubytków gzymsów od strony rynku i ul. Sądowej oraz od podwórza, z zastosowaniem warstwy tynku w kolorze zbliżonym do istniejącego,
- zabezpieczenie budynku przed ewentualnym zalaniem w czasie wykonywanych robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawne:W myśl artykułu 255 pkt 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta
z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne:
W postępowaniu została złożona jedna oferta. Cena oferty wynosi 464.654,87 brutto jest wyższa
od kwoty, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia tj. od 375.000,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 430235,99 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430235,99 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |