Modernizacja schodów oraz łazienek szkolnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Wieruszowie
Gmina Wieruszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00392228
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00392228/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-02 12:24
- Lokalizacja
- Wieruszów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-65622651-24bb-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 9970135461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00392228 z dnia 2024-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja schodów oraz łazienek szkolnych w Szkole Podstawowej nr 1
w Wieruszowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wieruszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855392
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1-7
1.5.2.) Miejscowość: Wieruszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-400
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@wieruszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wieruszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-65622651-24bb-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja schodów oraz łazienek szkolnych w Szkole Podstawowej nr 1w Wieruszowie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-65622651-24bb-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00392228
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027295/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Modernizacja schodów oraz łazienek szkolnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Wieruszowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00361481
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.40.2024.ZC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest następująca robota budowlana:
Modernizacja schodów oraz łazienek szkolnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Wieruszowie.
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale 4 SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262522-6 - Roboty murarskie
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45442100-8 - Roboty malarskie
45442120-4 - Malowanie budowli i zakładanie okładzin ochronnych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
44233000-2 - Klatki schodowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawneZamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy, zgodnie z którym unieważnienie postępowania następuje w sytuacji, gdy cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Stanowi to przesłankę obligatoryjnego unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Uzasadnienie faktyczne
W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na roboty budowlane, prowadzonego w trybie art. 275 pkt 1 ustawy na zadanie pn. „Modernizacja schodów oraz łazienek szkolnych w Szkole Podstawowej nr 1 w Wieruszowie”, ogłoszonego w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 11 czerwca 2024 roku pod nr 2024/BZP 00361481/01, zostały, we wskazanym przez Zamawiającego terminie (27 czerwca 2024 roku, godz. 8:00) złożone następujące oferty:
1)PABLO JARCZAK PAWEŁ, ul. Tadeusza Kościuszki 44, 63-500 Ostrzeszów, cena 518 328,43 PLN.
Zamawiający, przed otwarciem ofert, udostępnił na stronie prowadzonego postępowania, zgodnie z art. 222 ust. 4 ustawy, informację o kwocie, jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zadania będącego przedmiotem postępowania; kwota ta wynosi 317 000,00 zł, natomiast cena najwyżej ocenionej oferty w postępowaniu wynosi 518 328,43 zł. Ponieważ Zamawiający nie ma dostępnych wolnych środków finansowych, umożliwiających zwiększenie kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia, unieważnia się postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 518328,43 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 518328,43 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |