Przebudowa stadionu piłkarskiego w Kołobrzegu

Gmina Miasto Kołobrzeg

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00392755
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00392755/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-07-02 14:08
Lokalizacja
Kołobrzeg, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c372baff-fbc1-11ee-b81b-aebd110f5279
Identyfikator
6711698541
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczychRoboty budowlane związane ze stadionamiUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne w zakresie przestrzeniNadzór nad projektem i dokumentacjąRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty w zakresie burzeniaRoboty instalacyjne elektrycznePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

2 przyznane

JACEK OLESIAKGościno, PL · lot 0
735 540 PLN
HYBRID SPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecinek, PL · lot 1
9 992 139,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00392755 z dnia 2024-07-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa stadionu piłkarskiego w Kołobrzegu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Kołobrzeg

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920736

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 13

1.5.2.) Miejscowość: Kołobrzeg

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-100

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.kolobrzeg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://i-kolobrzeg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/umkolobrzeg/public/postepowanie?postepowanie=65068751

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa stadionu piłkarskiego w Kołobrzegu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c372baff-fbc1-11ee-b81b-aebd110f5279

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00392755

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00567012/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.50 Przebudowa stadionu piłkarskiego w Kołobrzegu - roboty budowlane

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00319556

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.22.2024.K

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I:
a) drogowe roboty rozbiórkowe
b) roboty ziemne – wykopy
c) przejście w rurach osłonowych
d) sieć cieplna 2xDn100/200mm
e) uruchomienie i próby rurociągów
f) roboty ziemne - zasypanie wykopów
g) odtworzenie nawierzchni
h) roboty montażowe w pomieszczeniu wymiennikowni
i) prace dodatkowe
j) odwodnienie wykopów

4.5.3.) Główny kod CPV: 45232140-5 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych

4.5.5.) Wartość części: 852489,13 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II:
a) wykonanie dokumentacji projektowej
b) uzyskanie w miarę potrzeb pozwoleń (przyjęcia zgłoszeń) umożliwiających prowadzenie robót budowlanych
c) prowadzenie nadzoru autorskiego,
d) wykonanie min. 30 miejsc z pulpitami dla dziennikarzy,
e) wykonanie stanowiska spikera
f) prace dostosowujące obiekt do możliwości prowadzenia transmisji tv,
 stanowiska kamer
 zadaszone studio TV – szt. 2
 pokój VAR i reżyserka TV
 kabiny komentatorskie – szt. 2
 stanowiska dla statystyków
 stanowisko operatorów trackingu
 stanowiska komentatorów telewizyjnych i radiowych
g) wykonanie stanowiska zespołu medycznego,
h) zasilenie reklam świetlnych po obrysie boiska
i) wykonanie oświetlenia awaryjnego (w tym zasilania awaryjnego – agregat prądotwórczy),
j) przebudowa oświetlenia płyty boiska
k) wykonanie instalacji fotowoltaicznej na dachu trybuny „B”
l) rozbudowa instalacji elektroenergetycznej oraz teleinformatycznej
m) wykonanie instalacji w terenie łączącego stację transformatorową „Stadion” ze stacją transformatorową „Kompleks Milenium” wraz z przebudową stacji,
n) wykonanie ogrodzenia z bramą przesuwną i furtką, oddzielającą trybunę „A” od wejścia dla kibiców przyjezdnych (powiększenie strefy bezpieczeństwa - bufora kibiców przyjezdnych)
o) wzmocnienie “klatki” dla gości przyjezdnych po całym obwodzie;
p) wymiana murawy boiska głównego
q) wykonanie instalacje podgrzewania murawy wraz z węzłem cieplnym
r) wykonanie nowej instalacji zraszania i odwodnienia boiska
s) demontaż odwodnienia liniowego [boisko ograniczone jest obrzeżami z 2 stron (dwie dłuższe krawędzie) i z 2 stron (dwie krótsze krawędzie) odwodnieniem liniowym które należy zdemontować i zastąpić obrzeżem betonowym]
t) naprawy trybuny „B” wskazane w „Analizie konstrukcji dachu stadionu w Kołobrzegu – trybuna B pod kątem możliwości montażu instalacji fotowoltaicznej”
u) zakup i dostawa maszyn do pielęgnacji murawy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212224-2 - Roboty budowlane związane ze stadionami

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 10211144,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 735540,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1580550,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 735540,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BYGGER JACEK OLESIAK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321028949

7.3.3) Ulica: Lubkowice 18 a

7.3.4) Miejscowość: Gościno

7.3.5) Kod pocztowy: 78-120

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 735540,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9992139,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13788053,63 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9992139,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Hybrid Sport Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 366715089

7.3.3) Ulica: Turowo 5c

7.3.4) Miejscowość: Szczecinek

7.3.5) Kod pocztowy: 78-400

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9992139,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Realizacja Cz. II 180 dni od dnia zawarcia umowy, w tym podgrzewana murawa z trawy naturalnej 45 dni.
2024-07-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane