Modernizacja boiska wielofunkcyjnego w ramach zadania „Budowa oraz poprawa infrastruktury sportowej na terenie Gminy Repki”
GMINA REPKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00393054
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00393054/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-07-02 15:20
- Lokalizacja
- Repki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-656e2558-249c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 8231559680
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00393054 z dnia 2024-07-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego w ramach zadania „Budowa oraz poprawa infrastruktury sportowej na terenie Gminy Repki”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA REPKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582055
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Parkowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Repki
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-307
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: a.skorupka@repki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://repki.bip.net.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-656e2558-249c-11ef-87ba-8eb060fd7bb81.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego w ramach zadania „Budowa oraz poprawa infrastruktury sportowej na terenie Gminy Repki”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-656e2558-249c-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00393054
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-07-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00356254
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: In.G.Km.271.11.1.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem jest realizacja zadania pn. Modernizacja boiska wielofunkcyjnego w ramach zadania „Budowa oraz poprawa infrastruktury sportowej na terenie Gminy Repki” które polega na wykonaniu:
1) Wymiana nawierzchni poliuretanowej wraz z malowaniem linii i uzupełnieniem podbudowy - 620,00
2) Wymiana uszkodzonej siatki na piłko chwytach wraz z jej zamocowaniem 800,00 m2
3) Modernizacja boiska z nawierzchni z trawy syntetycznej- 2 000,00 m2 tj.
- Rozluźnienie istniejącego granulatu
- Czyszczenie powierzchni specjalistyczną maszyną
-Uzupełnienie granulatu w ilości ok 5 kg/ 1 m2
- Szczotkowanie mechaniczne boiska
- Odtworzenie linii boiska
4) Poprawienie mocowania istniejących słupów piłko chwytów poprzez odkopanie słupów i ponowne zabetonowanie - 30 szt.
5) Remont budynku szatniowego - 1 komplet
W skład remontu planuje się do wykonania
- Wymiana desek elewacyjnych drewnianych budynku na deskę elewacyjna kompozytowa w kolorze do uzgodnienia z Zamawiający – 138 m2
- Wymiana deski tarasowej w wejściu do pomieszczeń wraz z pomalowaniem i zabezpieczeniem – 13 m2
- Odnowienie pomieszczeń budynku przez pomalowanie farba zmywalną
- Wymiana drzwiczek rozdzielni elektrycznej
- Remont progów drzwi zewnętrznych – 6 szt.
- Przełożenie kostki betonowej wraz z odbudowa podbudowy ok 60 m2
Zamawiający informuje, iż dopuszcza zastosowanie nawierzchni poliuretanowej zgodnej z aktualną PN-EN 14877:2014-02 dla nawierzchni PU.
Wierzchnia warstwa nawierzchni sportowej PU zgodnie z technologią przy użyciu granulatu EPDM z pierwotnej produkcji i nie dopuszcza stosowania barwionych granulatów z recyklingu.
2. Szczegółowy zakres robót stanowi przedmiar robót stanowiący załącznik nr 6 do SWZ oraz dokumentacja techniczna w postaci stanowiąca złącznik nr 10 do SWZ
3. W sprawach nie uregulowanych w ww. dokumentach należy stosować się do obowiązujących warunków technicznych, norm państwowych, branżowych, przepisów prawa budowlanego oraz sztuki inżynierskiej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
37450000-7 - Sprzęt do sportów uprawianych na boiskach lub na kortach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Modernizacja boiska wielofunkcyjnego w ramach zadania „Budowa oraz poprawa infrastruktury sportowej na terenie Gminy Repki” prowadzonym przez Gminę Repki na podstawie art. 255 ust.3. ustawy Prawo zamówień publicznych „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia” Zamawiający na to zadanie zamierzał przeznaczyć kwotę 307 733,00 PLN zł brutto. Cena najtańszej oferty wynosiła 738 000,00 zł brutto. Po analizie finansowej Zamawiający stwierdził, iż nie jest możliwe zwiększenie kwoty na realizacje zamówienia do kwoty złożonych ofert w postepowaniu.| 2024-07-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |